Головний арбітр – Микола Балакін (Київська обл.)

Асистенти арбітра – Тарас Клименко (Київ), Максим Левченко (Кривий Ріг)

Резервний арбітр — Віктор Копієвський (Кіровоград)

Спостерігач арбітражу – Євген Геренда (Івано- Франківськ)

ФК «Олександрія»: Новак, Сухоцький, Ломко, Пономар (Коломоєць, 83), Чорній (Леонов, 90+2), Грицук – к/к, Мягков, Шендрік, Старенький (Бідловський, 86), Степанюк (Чепурненко, 73), Басов.

«Зірка»: Поштаренко, Допілка – к/к, Мостовий, Бочкур, Лупашко, Щедрий (Загальський, 83), Бацула, Б.Баранець, Кучеренко, Чичиков, Локтіонов (Акименко, 72).

Запасні: Льопка, Сідельник, Бочак, Фатєєв, Керножицький.

В.о.гол.тренера – Сергій Лавриненко

Попередження: А.Шендрік (22), А.Чорній (31) — А.Бацула (7), А.Мостовий (19), О.Кучеренко (48).

Голи: В.Грицук (49 — пенальті), В.Пономар (60) — А.Бацула (68).

Це було справжнє дербі. Не аби який ажіотаж викликав звітний матч. На трибунах стадіону було зафіксовано рекордну кількість вболівальників в нинішньому сезоні в домашніх стінах, яка склала майже сім тисяч осіб. Підтримати своїх улюбленців з Кіровограду приїхали різними видами транспорту майже 400 вболівальників.

Як і годиться лідеру чемпіонату, олександрійці з перших хвилин почали активно шукати щастя біля воріт «Зірки». Гості також не відсиджувалися в обороні, а при найменшій можливості йшли в атаку. На 12-й хвилині кіровоградці заробили право на виконання кутового, який мало не реалізували в забитий гол. М’яч наче в’юн скидався по штрафному майданчику, але С.Басов зумів нейтралізувати загрозу, перевівши його на кутовий. Перші 20 хвилин показали, що це один із самих видовищніших, самих динамічних матчів, які ми бачили на стадіоні «Ніка». Обидві команди діяли швидко, м’яч не затримувався на довго в жодного футболіста, не було довгих розіграшів. Команди, що приїздять в Олександрію, завжди грають другим номером, натомість футболісти «Зірки» діяли зовсім інакше, намагаючись перехопити ініціативу у власні руки. На 21-й хвилині С.Старенький отримав пас від А.Чорнія на підступах до штрафного майданчику кіровоградців, зробив навісну передачу в карну зону, але В.Грицук не очікував цієї передачі і момент для взяття воріт було втрачено. За хвилину, футболісти з обласного центру вивели А.Щедрого майже віч-на-віч з голкіпером, але П.Мягков продемонстрував чудову швидкість, наздогнавши гравця, і завадив пробити сильно і точно по воротам. Після удару Артема м’яч став легкою здобиччю А.Новака. За декілька хвилин кіровоградці провели ще одну перспективну масовану атаку. Р.Локтіонов завдав небезпечного удару майже з лінії штрафного майданчику, на щастя, для наших земляків, м’яч пролетів поряд зі стійкою. Якщо підсумовувати гру в першому таймі, то можна сказати, що жодна з команд не хотіла програвати і всіляко намагалася перехилити шальки терезів на свою сторону, але в завершальних стадіях атак суперникам не вистачало чи то точності, чи то майстерності.

Другий тайм розпочався зі стрімких атак олександрійців. В одній з них О.Кучеренко порушив правила в карному майданчику проти В.Пономаря і арбітр матчу М.Балакін, не вагаючись призначив пенальті. Одинадцятиметровий чітко реалізував капітан команди В.Грицук — 1:0. Забитий гол надихнув олександрійців і вони влаштували тотальний штурм воріт кіровоградців, створюючи небезпечні моменти один за одним. Після багатоходівки С.Степанюк — С.Старенький — В.Грицук із завершальним ударом останнього, м’яч влучив в захисника. За кілька хвилин потужного удару з кута штрафного майданчика завдав А.Чорній, але мяч знову пройшов біля стійки. На 60-й хвилині наші земляки провели масовану атаку, яка завершилася голом. В.Грицук віддав прекрасний пас на В.Пономаря, той обіграв захисника і пробив в нижній кут воріт — 2:0. За кілька хвилин трьохкольорові провели перспективну атаку із завершальним ударом Р.Степанюка, але м’яч влучив у захисника. На 68-й хвилині одна з рідких атак кіровоградців закінчилася голом. Після передачі з лівого флангу в штрафний майданчик, А.Бацула опинився першим на м’ячі і відправив його в сітку воріт. Гості, захопившись власною атакою, пропустили контрвипад. В.Грицук перехопив мяч на власній половині поля, здійснив сольний прохід майже по центру, віддав прекрасний пас на В.Пономаря, але той пробив прямо в голкіпера. На 81-й хвилині О.Кучеренко наважився на удар із-за меж штрафного майданчику, але йому не вистачило точності і м’яч пройшовся поряд зі стійкою. Ще кілька спроб кіровоградців відігратися були невдалими. Після удару Б.Баранця вдало зіграв А.Новак, а А.Бацула з кута штрафного майданчика пробив вище воріт. В цілому, матч сподобався і олександрійським, і кіровоградським вболівальникам, які отримали велике задоволення від гри.

Товариством «Колега», на чолі з генеральним директором О.Гушлевським було визначено кращих гравців матчу в складах обох команд. В складі «Олександрії» кращим був В.Пономар, а в складі «Зірки» — А.Бацула.