Турнір з міні футболу пам’яті О. О. Грінера

Вже в цю суботу 17 січня розпочинається традиційний зимовий турнір з міні футболу пам’яті олександрійського кудесника шкіряного м’яча Олександра Олександровича Грінера. Це буде п’ятий розіграш турніру. Турнір традиційно проводитиметься під егідою ФФО (Федерація Футболу Олександрії).

Коротко про історію змагань:

У 2011 році було проведено перший в історії розіграш цього турніру. Так, як історичних відомостей, що до нього залишилося мало то точної кількості учасників турніру не відомо. Змагання проходила у приміщенні спортивного залу школи #1 міста Олександрії. На турнірі наш клуб представлявся командою «Головківка», яка в підсумку посіла друге місце поступившись в фіналі, в драматичному матчі, команді «Сатурн» (с. Червона Кам’янка) 10-9, виграючи після першого таму 5-0, третє місце посіла команда «Аметист» (м. Олександрія).

У 2012 році було проведено другий розіграш в якому взяли участь 12 команд, які були розподілено порівну на дві групи. Змагання як і минулого року проходила у приміщенні спортивного залу школи #1 міста Олександрії. Переможцем змагань тоді стала команда «Аметист» (м. Олександрія), другою була команда «Купець» (м. Олександрія), а третіми команда «Жменька» (м. Олександрія).
На цьому розіграші турніру наш клуб представляли команди: «РДА» (м. Олександрія) та «Ліверпуль» (с. Головківка). «РДА» зуміла зайняти 4-те місце, а «Ліверпуль» посів останнє 6-те місце в групі і не пройшов в плей-оф раунд змагань.

У 2013 році турнір змінив місце проведення переїхавши на футбольний манеж КСК «Олімп», де і проходив наступні роки. В цьому розіграші взяло участь вже 14 команд, які були розподіленні на дві групи по 7 команд. У цьому розіграші наш клуб представляли команди: «РДА» (м. Олександрія) та «Ветеран» (с. Головківка). У підсумки «РДА» стала переможцем цього турніру, а «Ветеран» посів третє місце, другою бала команда «Аметист» (м. Олександрія). Цей розіграш вважається найуспішнішим для нашого клубу.

У 2014 році турнір як і писалось залишився на КСК «Олімп». Участь у змаганнях взяло ще більше команд, а саме 16, які були розподілено на дві групи по 8 команд. На цьому турнірі наш клуб представлявся командою «РДА» (м. Олександрія). У підсумку наша команда посіла друге місце, поступившись в фіналі команді «Шляховик» (м. Олександрія), третьою стала команда Кристал (м. Олександрія).

Розіграш турніру у 2015 році стане, ще більш інтригуючим. Заявку на участь подало аж 21 команда, але так як це завелика кількість учасників то між п’ятьма останніми командами, які подали заявочні листи на участь у турнірі і лише дві з них зможуть взяти участь у основній частині змагань. Цей відбірковий турнір пройде в середу 14 січня і розпочнеться о 15:00 в манежі КСК «Олімп», путівку між собою розіграють такі команди: «Приютівка», «Арсенал» (с. Недогарки), «Олександрівка», «Титан» (м. Олександрія) та «МФК Щасливе».
Загалом в основній частині змагань візьмуть участь 18 команд, які будуть розподілені на дві групи по 9 команд. Наший клуб на цьому турнірі буде представлений двома командами: «Головківка-1» та «Головківка-2». Перші ігри розпочнуться, як і писалось у суботу 17 січня о 9:00 і будуть проходити традиційно по суботам та неділям. З двох груп вийдуть по 4 команди, які далі візьмуть участь у чвертьфіналі змагань.