Спостерігач арбітражу — Іщенко І.Г. (Київська обл.)

«Дніпро»: Лаштувка, Селезньов (Федецький, 78), Леонардо, Чигринський, Гама, Томечак, Лучкевич (Матеус, 46), Федорчук, Ротань – к/к, Гуйє, Андерсон (Даніло, 46).

Запасні: Шеліхов, Едмар, Чеберячко, Дуглас.

«Олександрія»: Леванідов, Сухоцький, Мягков, Запорожан – к/к, Голенков (Чорній, 59), Чеботаєв, Імереков, Коломоєць, Банада (Степанюк, 68), Козак (Таргамадзе, 75), Басов.

Запасні: Рудик, Полярус, Шендрік, Старенький.

Гол.тренер – В.Шаран

Попередження: Андерсон (34) – С.Чеботаєв (44), А.Голенков (47).

Голи: Д.Чигринський (55), Матеус (73).

Вилучення: С.Чеботаєв (90+2 – друге попередження)

На превеликий жаль, підопічних В.Шарана продовжують переслідувати травми та мікротравми. На декілька матчів прописався в лазареті креативний В.Грицук, через пошкодження отримане під час тренування не зміг взяти участь в матчі кращий бомбардир команди В.Пономар. Суттєві зміни зробив і М.Маркевич, давши відпочити цілій групі гравців, які були задіяні у виснажливому матчі з «Русенборгом». Серйозну підтримку олександійці мали протягом матчу. Понад 300 вболівальників поїхало до Дніпропетровська підтримати улюблену команду. Їдучи в автобусах, вболівальники були оптимістично налаштовані на позитивний результат матчу «Дніпро» — «Олександрія». Адже в попередньому турі олександрійці пристойно на виїзді зіграли із «Зорею», яка у 8-му турі завдала нищівної поразки «Дніпру» на «Дніпро-арені».

Нагадаємо, що між собою футболісти «Дніпра» та «Олексанрії» в чемпіонатах України провели 6 матчів: 4 перемоги дніпрян та 2 нічиї. Різниця м’ячів 18-5= +13 на користь футболістів «Дніпра». Кращий бомбардир у складі господарів в цих матчах Є.Коноплянка – 4 м’ячі. У складі олександрійців м’ячі на рахунку: В.Сахна, О.Жиліна, О.Городова, Д.Таргамадзе та В.Гєнєва (по — 1). Ще 4 зустрічі суперники провели в Кубку України. 2 перемоги «Дніпра», 1 перемога «Олександрії» та один матч завершився у нічию – 1:1. В серії пенальті сильнішими виявилися олександрійці. Різниця м’ячів 6-4= +2 на користь дніпрян. У складі нашої команди відзначилися: О.Козакевич – 2, Ю.Буличов та В.Постолатьєв.

Активно суперники розпочали матч. На перших хвилинах обмінявшись небезпечними моментами біля обох воріт. Спочатку олександрійці провели перспективну атаку. Після багатоходівки А.Сухоцький – М.Козак – Ю.Коломоєць – А.Сухоцький, останній виконав навіс в штрафний майданчик, але захисник виграв м’яч і ліквідував загрозу. За хвилину дніпряни відповіли масованою атакою та завершальним ударом А.Піке, але йому не вистачило точності. По справжньому гольовий момент виник на 14-й хвилині біля воріт наших земляків. У.Томечак виконав навіс з правого флангу, Л.Матос пробив головою з гострого кута, але вище всіх похвал зіграв В.Леванідов, парирувавши цей удар. Ближче до середини першого тайму, гравці «Олександрії», майже не переходили на половину поля суперника головним чином приділяючи увагу захисту, а господарі періодично розхитували захисні редути трьохкольорових. На 34-й хвилині, після вкидання м’яча, Є.Банада пробив зльоту по воротах, але, на жаль, над поперечиною. За кілька хвилин сміливу атаку організували «городяни», правда цього разу до удару справа не дійшла. Під завісу першої половини матчу господарі створили перспективний момент. Андерсон пробив по воротах, точнісінько у голкіпера.

Другий тайм ознаменувався стрімкою атакою олександрійців по лівому флангу за участю А.Голенкова та А.Сухоцького, але до удару справа не дійшла. На що дніпряни відповіли своїми атаками. З перших хвилин другої половини зустрічі обидві команди почали грати у відкритий футбол, що вдало зіграло на користь «Дніпра». Спочатку, після навісу від Р.Ротаня на П.Гуйє, зав’язалася боротьба у штрафному майданчику, але олександрійці не дали все-таки йому пробити. А згодом, після кутового та навісу Р.Ротаня на ближню стійку, Л.Матос продовжив передачу далі і на дальній штанзі Дмитро Чигринський переправив м’яч у ворота – 1:0. Згодом, Є.Селезньов мав кілька можливостей подвоїти перевагу. Але в першому випадку надійно зіграв В.Леванідов, а в другому – удар прийшовся у поперечину, а в третьому – м’яч пролетів поряд з «дев’яткою». А на 73-й хвилині все той же Є.Селезньов увірвався в штрафний майданчик, обіграв М.Імерекова, але бити не став, а зробив пас на набігаючого Матеуса. Бразилець з 12-ти метрів розстріляв ворота В.Леванідова, подвоївши перевагу власної команди. Під завісу матчу Р.Ротань виборов м’яч в захисника, віддав пас на Б.Гаму, той наблизився до воріт і пробив, але переграти голкіпера йому не вдалося. На останній доданій хвилині довести рахунок до розгромного шанс мав Р.Ротань. але його удар зі стандарту прийшовся у стійку.