23.11.2013, 13-30, стадіон «Сонячний», 503 глядачів, +5, оцінка поля 4

Головний арбітр – Дмитро Бондаренко (Одеса)
Асистенти арбітра – Віктор Матяш (Донецьк), Олексій Целовальник (Донецьк)

«Геліос»: Сидоренко, Комарницький (Борзенко,82), Налигач, Чаус, Хамільтон, Романенко(В.Мельник, 67), Задоя, Костюк – к/к, Собко (Герасимець,82), Тістик, Качур
Запасні: Рябой, Михайлюк, Дзвонка, Кравченко.

ПФК «Олександрія»: Леванідов, Сухоцький, Сидоренко, Локтіонов (Коломоєць,57), Зейналов (Бровченко,88), Запорожан – к/к(Бондаренко,83), Пічкур (Бідловський,81), Грицук, Щендрік, Старенький, Микицей.
Запасні: Зарубін, Лобойко, Басов.
Головний тренер – Володимир Шаран.

Попередження: В. Комарницкий(16), С.Костюк(66) — К.Сидоренко(48)

Нагадаємо, що до цього матчу між собою футболісти ПФК «Олександрія» та «Геліос» провели 13 матчів: 6 перемог наших земляків, 4 нічиї та 3 перемоги харків’ян. Різниця м’ячів 19-12=+7 на користь нашої команди. Кращі бомбардири в цих зустрічах: Є.Шупік (ПФК «Олександрія» ) – 4 та С.Борзенко («Геліос») – 2 м’ячі. Найбільше м’ячів в цих матчах пропускали: Ю.Паньків (ПФК «Олександрія») – 6 та О.Качоренко («Геліос») – 13 м’ячів.

Звітна зустріч суперників розпочався без розвідки. Дебют матчу проходив достатньо динамічно. Вже на 2-й хвилині господарі створили небезпечний момент біля воріт підопічних В.Шарана. Діагональна передача В.Собка у напрямку Є.Задої завершилася ударом останнього, але м’яч проходить над поперечиною. На 5 – й хвилині Р.Зейналов зробив небезпечний простріл в штрафний майданчик і той же Є.Задоя виносить цей м’яч за межі карної зони. На 7-й хвилині господарі провели масовану атаку і отримали шанс на пробиття кутового, який був розіграний досить небезпечно. Повітряну боротьбу гості програли, але К.Чаус пробив невдало. Олександрійці ж відповіли активними діями на лівому фланзі, де ініціатором був швидкий Є.Пічкур. його два проходи змусили господарів більш серйозно задуматися про захист власних воріт. На 15-й хвилині харків’яни порушили правила проти Є.Пічкура і олександрійці отримують можливість на пробиття стандарту майже з лінії штрафного майданчику. В.Грицук, навісив у штрафну зону, але , на жаль, С.Микицей не дотягнувся до м’яча. На 18-й хвилини господарі знову порушили правила біля кута власного штрафного майданчика. На цей раз стандарт виконав А.Запорожан, але надійно зіграв голкіпер Д.Сидоренко. на 22-й хвилині, після подачі кутового В.Грицуком, виник ще один небезпечний момент біля воріт господарів поля, але захисникам «Геліоса» вдалося ліквідувати загрозу. На 30 – й хвилині, після подачі кутового вже з правого флангу А.Сухоцьким, міг відзначитися К.Сидоренко, але Р.Качур заблокував цей удар. На 33-й хвилині Є.Задоя закрутив м’яч у правий кут воріт, але В.Леванідов, обравши правильну позицію, забрав цей м’яч. Вже за хвилину наші земляки розіграли трьохходівку за участю Р.Локтіонова, В.Грицука та Є.Пічкура, удар останнього пройшовся повз ворота. На 39-й хвилині, після подачі кутового А.Сухоцьким, С.Микицей пробив головою, але голкіпер Д.Сидоренко без проблем забирає цей м’яч. 40-ва хвилина ознаменувалася ударом зі стандарту В.Романенка, але В.Леванідов в цьому епізоді, як і в усьому матчі, зіграв безпомилково. На 43-й хвилині, після багатоходівки футболістів «Олександрії», завершальний удар наносив С.Микицей, але м’яч пройшов поруч з дальнім нижнім кутом воріт.

Другий тайм більш активніше розпочали господарі, створивши декілька небезпечних моментів біля воріт В.Леванідова. В обох випадках на вістрі атаки опинявся Р.Костюк. на 53-й хвилині небезпечно пробивав низом зі стандарту В.Грицук, Д.Сидоренко без проблем забрав м’яч в руки. Слід зазначити, що кіпер господарів в звітному матчі діяв безпомилково. Ось і на 54-й хвилині, після підступного удару Р.Зейналова головою, Д.Сидоренко «потягнув» цей м’яч. В.Шаран, намагаючись освіжити гру, замість Р.Локтіонова випускає на поле Ю.Коломойця. слід відзначити досить впевнену гру В.Леванідова на виходах. На 60 – й хвилині, після подачі з кутового І.Задої , В.Леванідов впевнено в повітряній дуєлі забрав цей м’яч. На 73-й хвилині після подачі кутового слобожанами, олександрійці вибивають м’яч на Є.Пічкура, той пройшовши по лівому флангу, віддав в центр на С.Старенького, але той забарився з ударом і в нього В.Комарницький з-під ніг холоднокровно вибив м’яч. На 77 – й хвилині, після пробиття стандарту все тим же С.Костюком, впевнено грає В.Леванідов. В двох епізодах на 79-й та 80-й хвилинах вирвати перемогу могли наші земляки, але, певно, в цей осінній день фортуна від них відвернулася. Найреальніший шанс вирвати перемогу втратив Ю.Коломоєць, коли партнери вивели його майже віч-на-віч з воротарем «Геліоса», але Д.Сидореноко ногою ліквідував небезпеку. Ще два моменти олександрійці створили біля воріт харків’ян в компенсований арбітром час, але С.Старенький і С.Микицей не змогли реалізувати гострі моменти в забиті м’ячі. В підсумку нульова нічия, яка аж ніяк не входила в плани підопічних В.Шарана.