В контрольному матчі «Олександрія» обігрує «Гірник»

ФК «Олександрія»«Гірник» (Кривий Ріг) — 3:2 (2:2)

25.12.2014 14:00 «Ніка» (зі штучним покриттям) 150 глядачів. + 5

Арбітр – І.Романов, С.Скляр, Я.Жадан (усі – Олександрія)

ФК «Олександрія»: Леванідов (Рудик,46), Микицей (Кондрашов, 66), Шендрік, Піскун (Чернишов,60), Бичков, Койдан (Пугач, 58), Кіча (Новачок, 46), Ямполь (Гура, 63), Чепурненко (Леонов,46), Шаповал (Гуськов,46), Іващенко – к/к (Коломоєць,46)

Головний тренер — В.Шаран.

«Гірник»: Гурін(Зарубін,31, Фєльде,39), Васильєв (Новачок,31, Солдат, 60), Ходуля (Баєнко,46), Павлов (Новачок,46), Голуб (Горват,31, Буряк, 60), Гвоздевич (Новачок, 31, Новачок,60), Рябов (Григорик,46), Новачок (Дорош,46), Пєрін (Боровський 31, Бука, 60), Антіпов (Новачок,46), Тимченко (Ситало, 31, Ільяшов, 60).

Головний тренер – Г.Приходько

Голи: Я.Ямполь 32, С.Микицей – 38, Д.Леонов — 87 – Ю.Пєрін – 20, С.Гвоздевич – 28.

Вилучення – Р.Зарубін – 38 – з правом заміни.

Сьогодні ФК «Олександрія» провів заключний матч у 2014 році. Підопічні В.Шарана у товариській зустрічі помірялися силами із криворізьким «Гірником». Після місячної перерви без футболу, більше ста вболівальників прийшли подивитись на гру наших земляків. Без уваги не залишились і футболісти із Кривого Рогу, яких приїхали підтримати рідні фанати.

До 19-ї хвилини гра була рівною. Впродовж цього часу запам’ятався лише момент О.Іващенка, який вийшов на ударну позицію, але не зміг завдати влучного удару. У відповідь «гірники» провели контратаку і Ю.Пєрін відкрив рахунок у матчі. Ще через 8 хвилин С.Гвоздевич із-за меж карного майданчика ударом під поперечину подвоїв рахунок — 0:2.

Ще до перерви олександрійці змогли відігратися. На 32-й хв. після чудової передачі А.Кічі з лівого флангу, Я.Ямполь головою влучно пробив у кут воріт і скоротив розрив – 1:2. Ще через 6 хвилин С.Микицей після помилки воротаря «гірників» точним ударом зрівняв рахунок – 2:2.

У другому таймі В.Шаран дав змогу пограти молодим вихованцям дитячої академії «Аметист». Впродовж другої 45-ти хвилинки моментів біля обох воріт було обмаль. Лише на 87-й хвилині Д.Леонов метрів із 20 влучно пробив в кут воріт вивівши команду вперед. Через 3 хвилини гості мали шанс відігратись, але на допомогу воротареві Д.Рудику прийшла поперечка.

3:2 – вольова перемога олександрійців. На оптимістичній ноті команда відправляється на новорічні свята.