Асистенти арбітра: Тарас Клименко (Київ), Віталий Сухін (Одеса)
Спостерігач арбітражу – Олег Зубарєв (Донецька обл.)

«Нафтовик-Укрнафта»: Лавренюк, Бояринцев к-к, Васильєв, Єрмак, Світличний, Башлай, Павелько (О.Яровенко,70), Зайчук(Розуваєв,86), Левига(Саванчук, 59), Артюх(Прокопченко,77), Радіонов.
Запасні: Вокальчук, Антонюк, Войцеховський.

ПФК «Олександрія»: Зарубін, Сухоцький, Кіча(Лобойко,73), Сидоренко, Зейналов, Запорожан к-к, Шевченко(Локтіонов,70, Коломоєць, 90+3), Шендрік, Старенький(Бідловський,90+1), Бондаренко, Басов.
Головний тренер – Володимир Шаран

Попередження: Л.Бояринцев (6), О.Яровенко (78), О.Ермак 90+5 – А.Шендрік (31), Р.Зарубін(82)
Вилучення: А.Шендрік(71)
Голи: С.Артюх (4) – В.Шевченко(21)

Ось так непомітно завершилося перше коло чемпіонату України по футболу серед команд першої ліги «Favbet – ліга 1». І без перерви команди відразу ж розпочали друге коло. В 16-му турі наші земляки зустрілися з одвічним своїм суперником – командою «Нафтовик — Укрнафта». Слід згадати про матч першого туру, який проходив в Олександрії 14 липня на стадіоні «Ніка». Тоді господарі поля подолали гандикап з різницею в 2 мячі, знайшовши в собі сили переломити хід гри і в підсумку вирвати перемогу 4:3. Нагадаємо, що авторами голів в тому матчі стали : С.Старенький(35, 40), А.Запорожан(45 — пенальті), О.Павелько (82 – авто гол) – О.Єрмак (13 — пенальті), Л.Бояринцев(29), О.Яровенко (58).
До звітного матчу між собою футболісти ПФК «Олександрія» та «Нафтовик-Укрнафта» провели 27 матчів: 6 перемог олександрійців, 9 нічиїх та 12 перемог господарів поля. Різниця м’ячів: 35-26=+9 на користь «Нафтовика». Кращі бомбардири в цих матчах: В.Шевченко — 4 та В. Максимов – 3 — (ПФК «Олександрія»), Е.Піскун, О.Захаров – по 3 м’ячі(«Нафтовик-Укрнафта»).
На 3-й хвилині хорошу можливість відкрити рахунок мав В.Шевченко, опинившись на вістрі атаки він намагався перекинути воротаря. Але його удар був занадто легким і прийшовся прямо в руки голкіпера. Відразу ж охтирчани відповіли гострою контратакою, з правого флангу м’яч було переадресовано в район 11-ти метрової позначки і С.Артюх точним ударом відкриває рахунок – 1:0. Відразу олександрійці кинулися відіграватися і створили декілька моментів біля воріт господарів.
Після проливних дощів, м’яко кажучи, поле в Охтирці було не в найкращому стані. Швидше до нього пристосувалися господарі. В підопічних В.Шарана не вдавалася комбінаційна гра.
Той же С.Артюх на 16-й хвилині міг подвоїти рахунок, своїм підступним ударом з лінії штрафного майданчика, але вдало зіграв Р.Зарубін, який в падінні перевів м’яч на кутовий. На 21-й хвилині олександрійці провели блискавичну атаку і В.Шевченку вдалося через частокіл ніг захисників та воротаря проштовхнув м’яч у ворота. Гол В’ячеслава став 5-м забитим у ворота охтирців в протистоянні цих команд-суперниць і 20-м у складі нашої команди в чемпіонатах України.
Слід відзначити, що на цей матч прибула невелика підтримка фан-клубу ПФК «Олександрія», котра протягом усього матчу підтримувала своїх улюбленців.
На 24-й хвилині на вістрі атаки опинився все той же В.Шевченко, який пробивав з гострого кута, але голкіпер господарів перевів м’яч на кутовий. Зрівнявши рахунок та пристосувавшись до важкого поля, олександрійці все частіше почали турбувати захист та воротаря охтирчан. Але й господарі поля провели кілька небезпечних атак. Гострий момент після розіграшу штрафного удару ліквідує Р.Зарубін. В цей період господарі мали невелику ігрову та територіальну перевагу. Слід відзначити неабияку активність, яку демонстрував гравець атаки «Нафтовика» Є.Радіонов. Кінцівку першого тайму активніше провели охтирці, їм випала нагода виконати декілька стандартів, але особливого зиску вони з цього не отримали.
Другий тайм розпочався атаками господарів. Але організація гри в захисті дозволяла підопічним В.Шарана контролювати ситуацію і не припускати помилок. При найменшій нагоді олександрійці контратакували, де на вістрі атаки господарям дошкуляв все той же В.Шевченко. На 58-й хвилині гості отримали можливість на пробиття штрафного з улюбленої позиції капітана олександрійців А.Запорожана, але його потужний удар прийшовся в стінку. На 63-й хвилині олександрійці мають можливість пробити штрафний, але удар А.Кічі було прочитано голкіпером господарів М.Лавренюком,обравши правильну позицію, вийшов з воріт і забрав м’яч. Прекрасну нагоду змарнували господарі на 67-й хвилині матчу. Багатоходівка у виконанні охтирчан завершилася ударом по воротях Р.Зарубіна, але вдало зіграли захисники олександрійців, перевівши м’яч на кутовий. На 71-й хвилині А.Щендрік порушує правила і отримує другу жовту картку, яка автоматично перетворюється в червону – олександрійці залишаються в меншості. Відразу ж В.Шаран випускає на поле С.Лобойка. Господарі поля , отримавши кількісну перевагу, намагались відразу ж збільшити рахунок, але захист наших земляків діяв безпомилково та й футболістам «Нафтовика» бракувало точності. Останні хвилини матчу проходили в хаотичних атаках підопічних Є.Яровенка. Олександрійці ж вміло захищалися та при нагоді контратакували. В підсумку бойова нічия – 1:1.