ФК «Олександрія»ФК «Гірник» (Кривий Ріг) – 2:0 (1:0)

11.07.2014р., 18-00, КСК «Ніка», 200 глядачів, + 31, поле 5

Арбітр – Д.Федан (Олександрія)

Асистенти арбітра – Я.Жадан, С.Скляр (обидва – Олександрія)

«Олександрія»: Новак, Микицей, Шендрік, Імереков, Сухоцький, Банада, Чорній, Старенький – к/к, Леонов, Ямполь, Пономар.

Другий тайм: Рудик, Пономар (Койдан, 68), Банада (Бичков, 68), Гуськов, Піскун, Басов – к/к, Ломко, Голенков, Бідловський, Чепурненко, Коломоєць

Гол.тренер – В.Шаран

«Гірник»: Фельде, Васильєв (новачок, 46), Баєнко, Павлов (Ходуля, 79), Голуб (новачок, 46, Горват, 82), Рябов, Григорик – к/к, Гвоздевич (Бука, 46), Боровський (новачок, 46), Сітало (Борш, 57), Ільяшов (Перін, 54).

Запасні: Бовтуненко, Довбун.

Гол.тренер – Г.Приходько

Голи: С.Микицей (23), А.Голенков (88)

В п’ятому контрольному матчі, в рамках підготовки до 24-го чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги, наші футболісти помірялися силами з криворізьким «Гірником».

Суперники активно розпочали на стадіоні «Ніка» цю зустріч. Гострі атаки виникали то біля одних, то біля інших воріт, але серйозних загроз вони не несли. В атаці команди діяли широко, використовуючи всю ділянку футбольного поля. В стартовому складі «гірників» ми побачили Б.Боровського, який в минулому чемпіонаті захищав кольори «УкрАгроКома» і який, в принципі, не погано відіграв матч. Після 20-й хвилини господарі активізували свої дії, виконали декілька стандартів і після одного з них першим на добиванні опинився С.Микицей, він і завершив зусилля своєї команди – 1:0. Відразу ж «гірники» могли відігратися, дещо вольяжно зіграли захисники господарів поля у власному штрафному майданчику, але в останню мить А.Новак накрив цей м’яч. На 31-й хвилині матчу, олександрійці захопившись атакою, пропустили випад гостей і В.Рябов, практично вийшовши віч-на-віч з голкіпером А.Новаком, мало не зрівняв рахунок. Слід відзначити в цьому епізоді вчасний вихід з воріт новобранця команди та його сміливу гру. На 37-й хвилині олександрійці провели небезпечну контратаку. С.Старенький на великій швидкості пройшовся по правому флангу, віддав навісну передачу на Я.Ямполя, той пробив з-під захисника, але голкіпер прочитав цей удар.

В другому таймі головний тренер ФК «Олександрія» В.Шаран майже повністю змінив склад, на полі лишилися лише Є.Банада та В.Пономар. В цілому друга половина зустрічі проходила більш спокійно. Футболісти награвали нові комбінації, нові зв’язки, велася територіальна боротьба. Під кінець матчу хороші нагоди подвоїти рахунок мали Ю.Коломоєць, В.Бідловський та В.Койдан, але їхні удари були або не точними, або їх парирував голкіпер гостей. Під завісу матчу олександрійцям вдалося збільшити рахунок. Після помилки захисників, А.Голенков перехватив м’яч перед штрафним майданчиком і влучним ударом відправив його в сітку воріт – 2:0.