Асистенти арбітра – Олег Муравйов (Маріуполь), Андрій Шамека (Маріуполь)

Спостерігач арбітражу – Валерій Лисенко (Одеса)

«Олександрія»: Леванідов, Сухоцький, Микицей, Мягков (Банада, 25), Пономар, Таргамадзе, Запорожан – к/к, Голенков (Козак, 63), Грицук (Чорній, 76), Шендрік, Басов

Запасні: Новак, Матвєєв, Полярус, Старенький,

«Металіст»: Худжамов, Зубейко, Полянський, Курілов, Соболь, Довгий – к/к, Нойок (Рижук, 88), Льопа, Чурко (Путівцев, 81), Прийомов, Бесєдін (Родіч, 70)

Запасні: Погорілий, Гришин, Барілко, Ткачук,

Гол.тренер – О.Севідов

Попередження: А.Сухоцький (73), Є.Банада (85) – Д.Льопа (71)

Вилучення: Д.Льопа (72 – друге попередження)

Голи: В.Пономар (60), С.Микицей (90+4)

Сьогодні, в цей скорботний день, в усіх містах України проходили пам’ятні і траурні заходи і церемонії у меморіальних комплексів і знакових місць. Олександрія не стала виключенням. Футбольний вечір на стадіоні КСК «Ніка» розпочався з вшанування хвилиною мовчання жертв голодоморів 1921-22, 1932-33, 1945-47 років.

Початок матчу довелося відкласти на півгодини по причині бойкоту гравців харківського «Металіста» із-за того, що керівництво клубу не йде на контакт зі своїми гравцями, зокрема по фінансовому питанню.

Сам матч розпочався зі стрімких атак олександрійців, але останні передачі А.Голенкова та С.Микицея не дісталися парнерам. Гості відповіли швидкою контратакою. В.Чурко вивів Д.Льопу віч-на-віч з голкіпером, але йому не вдалося добре прийняти м’яч і момент було змарновано. В зв’язку з тим, що наші земляки після розминки відпочивали понад 40 хвилин, тому їм потрібно було знову входити в гру. Та це не було проблемою для нашої команди. Тьрохкольорові організували швидку атаку за участю В.Грицука, В.Пономаря та А.Сухоцького. Після навісу останнього майже від кутового прапорця, невисокий на зріст капітан «Олександрії» А.Запорожан зумів переграти голкіпера, але , на жаль, головою пробив поряд зі стійкою. За кілька хвилин наші земляки створили ще один перспективний момент. В.Грицук віддав пас на хід А.Голенкову, той виконав прострільну передачу в штрафний майданчик, але Р.Худжамов зіграв надійно, вибивши м’яч кулаками. Керманич «Олександрії» В.Шаран обрав тактику «гри другим номером», приділяючи увагу надійному захисту, і роблячи акцент на контратаки. Найреальніший шанс відзначитися у воротах «Металіста» мав Д.Таргамадзе. Після вкидання аута на В.Грицука, який накрутив двох захисників в штрафному майданчику, віддав пас в центр де в один дотик грузинський хавбек завдавав удару, але йому не вистачило точності – м’яч пройшовся поряд з «дев’яткою». Надалі гра проходила в рівній боротьбі в центрі поля.

Другий там розпочався з небезпечного стандартного положення у ворота «Металіста». Потужного удару в дальній кут завдав А.Сухоцький, але досвідчений Р.Худжамов ліквідував загрозу. Згодом хороший момент щоб відзначитися мав Д.Таргамадзе. Отримавши пас від партнера, змістився з лівого флангу в центр і завдав потужного удару із-за меж штрафного майданчика, але м’яч пройшовся поряд з дальньою стійкою. На 60-й хвилині олександрійцям вдалося відзначитися у воротах гостей. А.Сухоцький віддав хороший пас на хід В.Пономарю. Першим на шкіряному опинився захисник, але він підсковзнувся і втратив м’яч. Віталій скористався цією помилкою, вийшов віч-на-віч з голкіпером і обвідним ударом відправив м’яч в сітку воріт – 1:0. За кілька хвилин наші земляки провели ще одну атаку, яку завершав все той же В.Пономар. Віталію вдалося переграти Р.Худжамова і подвоїти перевагу, але арбітр зафіксував офсайд. Гості відповіли ударом В.Прийомова з дальньої дистанції, але голкіпер правильно обравши позицію, перевів м’яч на кутовий. За кілька хвилин після навісної передачі Д.Таргамадзе і скидки М.Козака, А.Чорній пробивав по воротах, але м’яч звалився з ноги і пройшов над поперечиною.

Кінцівка матчу пройшла у взаємних атаках. Двічі після стандартів виручав свою команду В.Леванідов після ударів В.Прийомова, а Д.Таргамадзе не зміг реалізувати свій шанс після чудової передачі В.Пономаря. Виправив свою помилку Давід на останній хвилині матчу, коли зробив вивірену передачу на кут воротарського майданчика, яку головою замкнув С.Микицей – 2:0.