Є моменти, але підводить реалізація

ФК «Атирау» (Казахстан) — ФК «Олександрія» — 0:0.

ФК «Олександрія»

1-й тайм: Леванідов, Басов, Імереков, Чеботаєв, Путраш, Банада, Грицук, Запорожан, Старенький, Таргамадзе, Есеола.

2-й тайм: Новак, Шендрік, Імереков, Путраш, Чорній, Грицук, Леонов, Банада (Єлсуков, 71), Козак, Таргамадзе (Гуськов, 62), Куліш.

Сьогодні, о 11:00, ФК «Олександрія» провів свій черговий спаринг. Цього разу нашій команді протистояв клуб із Казахстану — «Атирау».

В першому таймі футблісти «Олександрії» мали декілька нагод відначитись у воротах суперника, але відкрити рахунок так і не вдалось. Свої шанси змарнували: А.Есеола, В.Грицук, С.Старенький. Суперники відповідали контратаками та декілька разів створювали загрозу після стандартних положень.

В перерві матчу між гравцями «Олександрії» та головним тренером відбулась серйозна розмова і на другу сорокап’ятихвилинку наші гравці вийшли на поле із надмотивацією і відразу побігли вперед забивати гол. Чотири шанси, які створили олександрійці в другому таймі, можна сміливо назвати стовідсотковими, але вижати із них максимум наші земляки так і не змогли. Спочатку Таргамаде не використав момент віч-на-віч з голкіпером. Згодом, ідентичний момент мав С.Куліш — знову «в молоко». Небезпечні удари В.Грицука та М.Козака також не принесли користі. Казахи ж за другий тайм лише декілька разів загрожували воротам А.Новака і по-спражньому вступити в роботу Андрію довелось лише один раз, відбивши потужний удар з ліній карного майданчика.

0:0 — суха нічия, і «Олександрія» готується до наступного спарингу, який відбудеться 18-го лютого.

Своїми враженнями від матчу «Атирау» — ФК «Олександрія» поділився головний тренер нашої команди В.Шаран:

— Знову в другому таймі команда виглядала краще. Ми створюємо моменти, але не можемо забити. Іноді гравцям не вистачає майстерності, а іноді — холоднокровності. В цілому, я задоволений самовіддачею, настроєм. Є притензії до деяких виконавців, а так — все нормально.

— Початок матчу о 11:00 якось вплинув на гру?

— Звичайно,такий час початку матчу — вплинув на результат. Вчора у нас було два тренування із хорошим навантаженням і на сьогоднішній матч хлопці просто не встигли відновитись. Не було тої свіжості та швидкостей, які ми бачили в минулому матчі проти «ДАКа».