26.07.2015р., 19-30, КСК «Ніка», 4200 глядачів, + 33, поле 5

Асистенти арбітра – С.Шлончак (Черкаси), В.Володін (Херсон).

Спостерігач арбітражу – В.Авдиш (Житомир)

«Олександрія»: Новак, Сухоцький, Пономар (Коломоєць, 84), Чорній, Запорожан – к/к, Голенков (Старенький, 89), Грицук (Полярус (69), Чеботаєв, Шендрік, Банада, Басов.

Запасні: Леванідов, Матвєєв, Леонов, Козак.

«Металург»: Шеремета, Лисицький – к/к, Каплієнко, Кулініч, Корнєв (Ігнатенко, 73), Помазан, Попов (Клименчук, 83), Жураховський (Платон, 87), Татарков, Гвілія, Юсов.

Запасні: Старцев, Захаров, Комлєв.

Попередження: В.Грицук (58), Є.Банада (67), А.Полярус (81), С.Басов (90+2) – І.Корнєв (13), Р.Попов (47), Р.Помазан (49), Клименчук (90), О.Каплієнко (90+1).

Гол: В.Пономар (4)

Досить активно олександрійці розпочали звітний матч. На другій хвилині наші земляки мали можливість відкрити рахунок, провівши масовану атаку, але завершальний удар А.Чорнія прийшовся в руки голкіпера. Та вже за кілька хвилин трьохкольорові створили небезпечний момент, який вдалося реалізувати в забитий гол. Після кинджальної передачі з лівого флангу у виконанні А.Сухоцького, В.Пономар першим дотиком підробив м’яч собі під удар, а вже другим – відправив його в сітку воріт – 1:0. Металурги, намагаючись стримати стрімкі атаки наших земляків, багато фолили, за що головний арбітр матчу часто робив гравцям усні попередження, а іноді і нагороджував «гірчичниками». На 20-й хвилині А.Шендрік, намагаючись нейтралізувати загрозу, зіграв рукою в безпосередній близькості до власного штрафного майданчика, тому гості заробили право на виконання стандарту, але удар В.Гвілії прийшовся в стінку. На 25-й і 26-й олександрійці створили відразу два небезпечні моменти. В першому випадку дещо недбалий пас виконав один з лідерів трьохкольорових В.Грицук, після чого захисники ліквідували загрозу, а в другому – удар із-за меж штрафного майданчика капітана команди А.Запорожана пройшовся над поперечиною. Незабаром прекрасну комбінацію на правому фланзі розіграли А.Голенков та В.Грицук, останній, продемонструвавши хороший дриблінг, ввійшов в штрафний майданчик, але пробити по воротах йому завадили захисники. Протягом всього першого тайму підопічні В.Шарана діяли досить щільно та мобільно, не даючи супернику найменшої нагоди розгортати власні атаки. В кінцівці першої сорокап’яти хвилинки наші земляки створили дві нагоди для взяття воріт, але в обох випадках захисники зіграли надійно. На 45-й хвилині олександрійці заробили право на виконання кутового, після подачі якого, С.Басов ударом головою поцілив у поперечину. За хвилину олександрійці організували швидку контратаку. А.Сухоцький віддав розрізну передачу на А.Голенкова, той трішки змістися в центр і пробив по воротах, але голкіпер зіграв надійно. Надалі суперники дещо заспокоїлися і боротьба точилася в основному в центрі поля.

В другому таймі металурги, намагаючись заволодіти ініціативою, грали ще більш жорсткіше, за що арбітр матчу відразу наказував «гірчичниками». На 53-й хвилині гості організували більш-менш осмислену атаку із завершальним ударом С.Кулініча із-за меж штрафного майданчика, але м’яч пролетів мимо воріт. Згодом олександрійці провели чергу швидких контратак. В першому та другому випадках після навісу з правого флангу у виконанні А.Голенкова на В.Грицука, голкіпер вигравав верхову боротьбу, а згодом А.Чорній, отримавши пас, обіграв кількох захисників і пробив по воротах, але цього разу Т.Шеремета забрав м’яч в руки. Гості відповіли кількома небезпечними ударами М.Татаркова, але вони не несли ніякої загрози. На 90-й хвилині олександрійці заробили право на виконання стандарту майже з лінії штрафного майданчика, але перший удар А.Чорнія прийшовся в стінку, а повторний – мимо воріт.