Заповнюючи паузу в чемпіонаті

«Гірник» (Кривий Ріг) — ФК «Олександрія» — 1:2 (0:1)

11 жовтня 2015 року, Кривий Ріг, стадіон «Будівельник», 13:00, 70 глядачів. +8 градусів

Арбітр: Максим Левченко (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Андрій Чмих, Михайло Чмих (обидва — Кривий Ріг).

«Гірник»: Гурін -к/к, Бринько, Терехов, Сантрапинських, Яровий, Дорош, Шмат, Бука, Сніжко, Луценко, Дацюк.

Головний тренер: Геннадій Приходько.

ФК «Олександрія»: Леванідов, Микицей, Шендрік — к/к, Імереков, Сухоцький, Таргамадзе, Банада, Мягков, Козак, Полярус, Коломоєць.

На заміни виходили: Рудик, Басов, Матвєєв, Запорожан, Чорній, Степанюк, Старенький, Гуськов, Чеботаєв.

Головний тренер: Володимир Шаран.

Попередження: Яровий (90) — А.Сухоцький (38)

Голи: Р.Дацюк (64) — Є.Банада (9 — пенальті), Р.Степанюк (88)

Заповнюючи паузу в чемпіонаті, футболісти ФК «Олександрія» провели контрольний матч проти криворізького «Гірника».

Гра видалася цікавою, бойовою. Олександрійці володіли перевагою, і як висновок отримали перемогу. У дебюті першого тайму А.Терехов порушив правила у власному штрафному майданчику на А.Полярусі, за що арбітр матчу призначив пенальті. Вирок чітко реалізував Є.Банада. У другому таймі господарям поля вдалося відігратися. Р.Дацюк шикарним ударом буквально увігнав м’яч у ближню «шістку» метрів з двадцяти — 1:1. Але за дві хвилини до кінця матчу нашим землякам вдалося ще раз відзначитися у воротах «гірників». Р.Степанюк пробив низом із-за меж штрафного точнісінько у ближній від Р.Гуріна кут — 1:2.