«Зоря» – «Олександрія» – 1:2

Матч четвертого туру Чемпіонату УПЛ сезону 2019/2020 ФК «Зоря» – ФК «Олександрія» завершився з рахунком 1:2.

У дебюті звітного матчу ініціативою заволоділи підопічні Віктора Скрипника, і вже на 6 хвилині створили два небезпечних моменти біля воріт Юрія Паньківа. Перший за участі Владислава Кочергіна, другий – за участю Артема Громова.

«Олександрія» відверто грає від оборони. Схоже, що «Заря» за всяку ціну намагається забити швидкий гол.

14 хвилина. З-за меж штрафного майданчика Владлен Юрченко потужно пробиває у лівий від Юрія Паньківа кут воріт. Голкіпер «Олександрії» переводить м’яч на кутовий.

Нарешті, на 20 хвилині наші футболісти провели першу небезпечну контратаку. Пройшла передача від Антона Шендріка з правого флангу, і схоже, що Микита Шевченко не був готовий до удару Максима Третьякова, та м’яч пройшовся поруч з рамкою воріт.

«Олександрія» починає гостро атакувати і вирівнює паритет у грі. Проходить атака олександрійців лівим флангом, Денис Мірошніченко подає, Микита Шевченко помиляється, але його страхують захисники.

Затяжна атака із завершальним ударом Кирила Ковальця виглядала досить пристойно. Олександрійці заробили право на кутовий.

Підсумовуючи дії команд у першому таймі, слід відзначити, що спочатку перевага була на боці господарів, та в подальшому гра перейшла в рівну складову. Позиційно атакували і господарі, і гості, та суттєвих моментів для взяття воріт команди не мали.

Другий тайм розпочався в тому ж ключі, як і в першому. «Зоря» більше атакує, «Олександрія» захищається і робить спроби вийти в швидкі контратаки. Відзначимо, що доволі гармонійно вписався в захисні ряди новачок «Олександрії» Каспарс Дубра.

Валерій Лучкевич пройшов правим флангом, передав м’яч у штрафний майданчик, з вигідної позиції пробив Максим Третьяков, і хоч Микита Шевченко й виручив команду, на добиванні був наш Кирило Ковалець – 0:1.

Забивши м’яч у ворота «Зорі», олександрійці стали діяти більш розкуто. Надійно грають у захисті наші земляки, й при нагоді атакують.

Помилка гравців «Зорі» привела до другого голу. Кирило Ковалець обійшов захисників суперника, змістився в центр і спокійно пробив у ворота Микити Шевченка – 0:2.

На 81 хвилині Кирило Ковалець мав забивати третій гол у ворота «Зорі». Прекрасно зіграв Кирило у стінку з Артемом Сіталом, Артем передає п’яткою на Кирила Ковальця, Кирило виходить сам на сам з Микитою Шевченком, та пробиває наскільки потужно, настільки й неточно.

Під оплески вболівальників «Олександрії», яких чимало сьогодні зібралося на трибунах «Славутич-Арени», Кирило Ковалець покидає поле, замість нього в гру вступає Олексій Довгий.

Після другого пропущеного голу «Зоря» знітилася й практично не загрожувала воротам Юрія Паньківа.

На 88 хвилині Богдан Лєднєв після штрафного скорочує рахунок у матчі. Не очікували наші футболісти, що Богдан з такої дальної дистанції буде пробивати прямо по воротах. 1:2.

У додані арбітром матчу Миколою Балакіним 4 хвилини гравці «Зорі» хаотично атакували, але олександрійці якісно захищалися, не даючи суперникам жодних шансів.

Вітаємо команду і вболівальників!

У День незалежності України, в суботу 24 серпня наша команда вдома приймає чернігівську «Десну». Початок матчу о 17.00.

Чемпіонат УПЛ. 4 тур. ФК «Зоря» – ФК «Олександрія» – 1:2 (0:0).

Неділя 18 серпня 2019. 19.30. Запоріжжя, стадіон «Славутич-Арена».

Арбітр – Микола Балакін, асистенти арбітра – Володимир Володін (Херсон), Олександр Корнійко (Миргород). 4-й арбітр – Дмитро Крівушкін (Харків). Спостерігач арбітражу – Володимир Петров (Харків). Делегат Української асоціації футболу – Сергій Павленко (Одеса).

Зоря: Микита Шевченко (К), Олександр Тимчик, Євген Чеберко, Йоель Абу Ханна, Богдан Михайліченко, Дмитро Іванісеня, Дмитро Хомченовський (Богдан Лєднєв, 70’), Владислав Кочергін, Владлен Юрченко, Владислав Кабаєв (Пилип Будківський, 66’), Артем Громов (Назарій Русин, 66’).

Запасні: Нікола Васіль, Микита Каменюка, Леван Арвеладзе, Максим Луньов.

Головний тренер: Віктор Скрипник.

Олександрія: Юрій Паньків (К), Кирило Ковалець (Олексій Довгий, 85’), Денис Безбородько (Артем Сітало, 46’), Максим Третьяков, Денис Мірошніченко, Валерій Лучкевич (Максим Задерака, 69’), Павло Пашаєв, Антон Шендрік, Дмитро Гречишкін, Євген Банада, Каспарс Дубра.

Запасні: Олег Білик, Владислав Бабогло, Євген Протасов, Дмитро Шастал.

Головний тренер: Володимир Шаран.

Попередження: О. Тимчик (31’), Є. Чеберко (59’), Н. Русин (71’), Й. Абу Ханна (83’) – Євген Банада (22’), В. Лучкевич (36’), П. Пашаєв (70’), К. Ковалець (80’).

Голи: Кирило Ковалець (57’, 75’) – Богдан Лєднєв (88’).