17 призерів VІІІ Всеукраїнського турніру з боксу, присвячений пам’яті Олексія Омеляновича Скічка – олександрійці

30 січня, 1, 2 лютого в Олександрії проходив VІІІ Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам’яті Олексія Омеляновича Скічка.

У змаганнях взяло участь 214 боксерів з різних областей України та Республіки Молдови. Наше місто представляло 30 вихованців ДЮСШ №2.
За результатами поєдинків 17 боксерів вибороли перемогу та призові місця в своїх вікових і вагових категоріях.
Перемогу здобули Виноградова Тетяна, Алютенян Ашот, Руденко Дмитро та Чернобривець Акім.
ІІ місце посіли Губченко Олександр, Рубан Едуард, Колотуцький Дмитро, Саєнко Павло, Нерода Дмитро, Півторак Олександра, Федорченко Олександр і Коломієць Стів.
ІІІ місце вибороли Кривко Назар, Гарькавий Богдан, Заболотній Володимир, Мілашенко Давид та Повстяний Максим.
До змагань спортсменів підготували тренери: Юрій Грінер, Олександр Чорнобривець, Олександр Куц та Олег Грінер.