2-й чемпіонат м. Олександрії зі швидкісної збірки механічних головоломок


13 квітня в нашому місті відбувся 2-й чемпіонат м. Олександрії зі швидкісної збірки механічних головоломок. Цього разу в змаганні прийняли участь вже 42 любителів головоломок з нашого міста. Також бажання виявили олександрійці, які зараз навчаються в університетах Києва, Херсону та Дніпропетровська: Владислав Грибок, Олександр Козенко та Ян Чорний. Приємно було спостерігати за виступами деяких батьків, які прийшли не тільки підтримати своїх дітей, а й прийняти участь. На відміну від минулорічних змагань, цього разу окрім трьох дисциплін з класичним кубиком 3?3?3, учасники змагались в нових дисциплінах: 2?2?2 та пираминкс (пирамідка). Також були розіграні командні місця. Змагання відбулися на базі ОНВК (ЗНЗ №17), підготовили і провели змагання вихованці СК «СПАРТА-17».

Результати виступів такі:

1 місце: Дмитро Гвоздецький
2 місце: Олег Кудін
3 місце: Євген Козярський

1 місце: Дмитро Гвоздецький
2 місце: Олег Кудін
3 місце: Михайло Слинько

1 місце: Ярослав Лукьянець
2 місце: Михайло Слинько
3 місце: Захар Величко

1 місце: Дмитро Гвоздецький
2 місце: Михайло Слинько
3 місце: Ярослав Лукьянець

1 місце: Дмитро Гвоздецький
2 місце: Олександр Козенко
3 місце: Олег Кудін

1 місце – КОМАНДА ЛІТ
2 місце – КОМАНДА ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО ПОЛІТЕХНІЧНОГО КОЛЕДЖУ
3 місце — КОМАНДА ЗНЗ №19
4 місце – КОМАНДА ТРК «КТМ»

Кращим на цих змаганнях був Дмитро Гвоздецький, який зміг скласти класичний кубик Рубіка за 10 секунд (це враховуючи дві штрафні секунди). Нагадаємо, що кращий час на відкритому чемпіонаті м. Дніпропетровська діючий чемпіон України Ігор Більченко розв’язав кубик трохи більше ніж за вісім секунд.

Наше місто займає одне з ведучих в кількості учасників подібних заходів. Ці змагання показали, що кількість поступово переходить в якість. Середній час багатьох учасників покращився, чимало поліпшили свої особисті результати.

Всі учасники, окрім позитивних вражень, отримали дипломи за участь, чемпіони — призи, медалі, кубок та дипломи відповідних степенів. Спеціальними призами традиційно були нагороджені наймолодший (Маркіян Саєнко, 5 років, найкращий результат – 1 хвилина 41 секунда) та найстарший учасник (Сергій Савінцев, 40 років, кращий результат – 1 хвилина 28 секунд).

Чемпіонат України 2014 відбудеться 10-11 травня в місті Києві, тож сподіваємося ці змагання стали гарним тренувальним майданчиком.

Вже традиційно наш чемпіонат підтримали міський голова Степан Кирилович Цапюк та народний депутат Сергій Анатолійович Кузьменко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022