Ми з радістю відвідуємо Олександрію

«Зірка» (Кіровоград) А. Перевозник
Напередодні товариської зустрічі між футболістами ПФК «Олександрія» та «Зірка» (Кіровоград), яка відбудеться 20-го січня о 13-00 на полі КСК «Ніка» зі штучним покриттям, прес – аташе ПФК «Олександрія» Юрій Біланюк мав нагоду поспілкуватися з заступником директора ФК «Зірка» (Кіровоград) А. Перевозником, який розповів про плани своєї команди щодо тренувальних зборів та планів на другу частину чемпіонату:

– Кіровоградська «Зірка» зібралася 15 – го січня на перший навчально – тренувальний збір ( всього планується чотири). Один команда проведе в Кіровограді, де більше уваги буде приділено фізичній підготовці, два в Криму, та ще один в Туреччині, безпосередньо перед початком весняної частини. Матчі весняної частини чемпіонату футболісти «Зірки» в Кіровограді проводити не будуть, тому що зараз на стадіоні розпочата масштабна реконструкція. Щодо змін в складі команди, то наразі її покинули два гравці – А.Лисюк та Т.Пінчук, останній вже офіційно підписав контракт з «Геліосом».

– Андрію Анатолійовичу, ЗМІ та і вболівальники кіровоградського футболу були не дуже задоволені роботою тренерського штабу. Скажіть, будь ласка, керівництво клубу все таки довірило нинішньому складу довести команду до кінця чемпіонату?

– Так, звичайно. Як сказав в своєму останньому інтерв’ю президент ФК«Зірка» М.Березкін: — не гоже змінювати тренерський склад раз на рік. Команда хоче стабільності і не можна робити висновки тільки за першою частиною чемпіонату. Зараз, як вважає керівництво футбольного клубу, тренерський штаб та й самі гравці, команда займає не те місце, на яке заслуговує, і не те місце, яке б бажала займати. Наше завдання бути в п’ятірці, і дивлячись на турнірну таблицю та набрані очки команд з 4-го по 10-те місце, ми вважаємо його реальним.

– Завжди матчі між ПФК «Олександрія» та ФК «Зірка» проходять напружено та емоційно, не зважаючи чи то офіційна, чи то товариська зустріч. 20-го січня команди проведуть один із перших в цьому році контрольних матчів на полі зі штучним покриттям. Чого очікує тренерський штаб та топ-менеджмент клубу від цієї зустрічі?

– Звісно, зустрічі цих команд проходять в запеклій боротьбі, тому що кожен гравець хоче довести, що його футбольний клуб сильніший. Я вважаю, що в цьому матчі тренерський штаб перегляне перш за все молодь, тих гравців, котрі приєдналися до основного складу з команди «Зірка – 2», яка працює під керівництвом заслуженого тренера України В.Бондаря. Цей спаринг покаже, в якому психофізичному стані команда вийшла з тривалої відпустки і над чим, безпосередньо тренерському штабу, необхідно буде працювати. 20-го січня в нас буде перша контрольна гра в Олександрії, а на 28-ме січня заплановано товариську зустріч з командою «Зоря» (Білозір’я) з Черкащини. Саме ці дві гри стануть, так би мовити, лакмусовим папірцем для тренерського штабу в плані того над чим треба зосередити роботу на кримському зборі.

ІАЦ ПФК «Олександрія»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021