Ми з радістю відвідуємо Олександрію

«Зірка» (Кіровоград) А. Перевозник
Напередодні товариської зустрічі між футболістами ПФК «Олександрія» та «Зірка» (Кіровоград), яка відбудеться 20-го січня о 13-00 на полі КСК «Ніка» зі штучним покриттям, прес – аташе ПФК «Олександрія» Юрій Біланюк мав нагоду поспілкуватися з заступником директора ФК «Зірка» (Кіровоград) А. Перевозником, який розповів про плани своєї команди щодо тренувальних зборів та планів на другу частину чемпіонату:

– Кіровоградська «Зірка» зібралася 15 – го січня на перший навчально – тренувальний збір ( всього планується чотири). Один команда проведе в Кіровограді, де більше уваги буде приділено фізичній підготовці, два в Криму, та ще один в Туреччині, безпосередньо перед початком весняної частини. Матчі весняної частини чемпіонату футболісти «Зірки» в Кіровограді проводити не будуть, тому що зараз на стадіоні розпочата масштабна реконструкція. Щодо змін в складі команди, то наразі її покинули два гравці – А.Лисюк та Т.Пінчук, останній вже офіційно підписав контракт з «Геліосом».

– Андрію Анатолійовичу, ЗМІ та і вболівальники кіровоградського футболу були не дуже задоволені роботою тренерського штабу. Скажіть, будь ласка, керівництво клубу все таки довірило нинішньому складу довести команду до кінця чемпіонату?

– Так, звичайно. Як сказав в своєму останньому інтерв’ю президент ФК«Зірка» М.Березкін: — не гоже змінювати тренерський склад раз на рік. Команда хоче стабільності і не можна робити висновки тільки за першою частиною чемпіонату. Зараз, як вважає керівництво футбольного клубу, тренерський штаб та й самі гравці, команда займає не те місце, на яке заслуговує, і не те місце, яке б бажала займати. Наше завдання бути в п’ятірці, і дивлячись на турнірну таблицю та набрані очки команд з 4-го по 10-те місце, ми вважаємо його реальним.

– Завжди матчі між ПФК «Олександрія» та ФК «Зірка» проходять напружено та емоційно, не зважаючи чи то офіційна, чи то товариська зустріч. 20-го січня команди проведуть один із перших в цьому році контрольних матчів на полі зі штучним покриттям. Чого очікує тренерський штаб та топ-менеджмент клубу від цієї зустрічі?

– Звісно, зустрічі цих команд проходять в запеклій боротьбі, тому що кожен гравець хоче довести, що його футбольний клуб сильніший. Я вважаю, що в цьому матчі тренерський штаб перегляне перш за все молодь, тих гравців, котрі приєдналися до основного складу з команди «Зірка – 2», яка працює під керівництвом заслуженого тренера України В.Бондаря. Цей спаринг покаже, в якому психофізичному стані команда вийшла з тривалої відпустки і над чим, безпосередньо тренерському штабу, необхідно буде працювати. 20-го січня в нас буде перша контрольна гра в Олександрії, а на 28-ме січня заплановано товариську зустріч з командою «Зоря» (Білозір’я) з Черкащини. Саме ці дві гри стануть, так би мовити, лакмусовим папірцем для тренерського штабу в плані того над чим треба зосередити роботу на кримському зборі.

ІАЦ ПФК «Олександрія»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022