А. Запорожан: «Тренуюсь на повну потужність»


З прес-службою ФК «Олександрія» поспілкувався капітан команди Андрій Запорожан.

— Андрію, поділись своїм враженням про перший навчально-тренувальний збір в Туреччині.

— За традицією, в першому навчально-тренувальному зборі ми здебільшого працювали над підвищенням фізичної складової підготовки футболістів. Це один із самих складних періодів. Він полягає в тому, щоб закласти фундамент фізичної готовності кожного футболіста і команди в цілому. Треба сказати, всі футболісти сумлінно працювали незважаючи на втому. Ну і складання тестів в кінцівці зборів підтверджують правильність організаційного і методичного плану обраного нашим тренерським штабом. В чемпіонаті ми підняли планку наших виступів на доволі серйозний рівень і тепер в другій заключній частині ми повинні доказати всім і перш за все самим собі, що ми чогось варті. Тому після невеликого перепочину продовжимо збори і будемо працювати над збільшенням швидкісних даних, технічній підготовці та проведенню спарингів.

— Чому не вдалося здобути жодної перемоги на перших зборах?

— Це неприємно згадувати але тут є і об’єктивні причини. Ми проводили контрольні матчі на фоні величезних фізичних навантажень. Тренування не припинялись навіть в день проведення матчів. Тренерський штаб визначав склад на матчі виходячи із своїх перспективних міркувань. Тому відчувалась певна незігранність. До того ж, іноді нам просто не щастило. У нас заплановано 5 матчів на другий збір і я думаю, що перемоги будуть обов’язково.

— В минулому році ти зазнав неприємної травми і довго лікувався. Зараз все в порядку?

— В повному порядку. Тренуюсь на повну потужність. Хотів би побажати всім своїм партнерам уникати травм і в повній бойовій готовності підійти до другої частини чемпіонату.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022