А. Запорожан: «Тренуюсь на повну потужність»


З прес-службою ФК «Олександрія» поспілкувався капітан команди Андрій Запорожан.

— Андрію, поділись своїм враженням про перший навчально-тренувальний збір в Туреччині.

— За традицією, в першому навчально-тренувальному зборі ми здебільшого працювали над підвищенням фізичної складової підготовки футболістів. Це один із самих складних періодів. Він полягає в тому, щоб закласти фундамент фізичної готовності кожного футболіста і команди в цілому. Треба сказати, всі футболісти сумлінно працювали незважаючи на втому. Ну і складання тестів в кінцівці зборів підтверджують правильність організаційного і методичного плану обраного нашим тренерським штабом. В чемпіонаті ми підняли планку наших виступів на доволі серйозний рівень і тепер в другій заключній частині ми повинні доказати всім і перш за все самим собі, що ми чогось варті. Тому після невеликого перепочину продовжимо збори і будемо працювати над збільшенням швидкісних даних, технічній підготовці та проведенню спарингів.

— Чому не вдалося здобути жодної перемоги на перших зборах?

— Це неприємно згадувати але тут є і об’єктивні причини. Ми проводили контрольні матчі на фоні величезних фізичних навантажень. Тренування не припинялись навіть в день проведення матчів. Тренерський штаб визначав склад на матчі виходячи із своїх перспективних міркувань. Тому відчувалась певна незігранність. До того ж, іноді нам просто не щастило. У нас заплановано 5 матчів на другий збір і я думаю, що перемоги будуть обов’язково.

— В минулому році ти зазнав неприємної травми і довго лікувався. Зараз все в порядку?

— В повному порядку. Тренуюсь на повну потужність. Хотів би побажати всім своїм партнерам уникати травм і в повній бойовій готовності підійти до другої частини чемпіонату.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021