Активний відпочинок від ВПСК «Захист»


Нещодавно учні та випускники ЗНЗ № 10, які відвідують ВПСК «Захист» (мікрорайон Перемога), на чолі з тренером Кравченко О.М. повернулись з походу. Вже не перший рік команда спортсменів та їх активні батьки виїжджають за місто, де залишаються наодинці з природою, та це вже стало їх незмінною традицією.

Цього року з 10 по 13 липня 17 дітей та 7 дорослих провели 4 незабутні дні на березі річки Бешка сел. Димитрове. Як і завжди, це був активний відпочинок, адже кожен день починався з ранкового кросу (3 км), далі-тренування на березі, а іноді — у воді. Нарубати дров, підпалити багаття та приготувати на ньому їжу, поставити палатку – вже звична для цих дітей справа. І їхньому вмінню можна лише позаздрити, так як не кожному навіть дорослому це під силу.
Цей похід був насичений та енергійний – діти разом з батьками грали в різноманітні рухливі ігри: «Прапор», футбол, «вибивний», стрибки через вогнище та інші. Кожен день був по-своєму яскравий, наповнений новими розвагами, змаганнями та враженнями.
В останній день спортсмени знову кинули монетки у річку, щоб обов’язково повернутись сюди наступного року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022