Александрийские медиа о предстоящем рекорде


Александрийские масс-медиа о предстоящем рекорде Украины


Анонс на радио РВД, идет в новостях несколько раз в день

Статья в газете «Олександрійський тиждень», правда непонятно почему организатора назвали Сергей когда он с детства Юрий 🙂Гуртом і гирі легше піднімати
З цікавою пропозицією виступив олександрієць Сергій Кузнєцов, який запропонував провести спільними зусиллями незвичайний спортивний захід: колективне підняття ваги — спортивних снарядів будь-якого виду: штанг, гантелей, гир тощо. Сергій сам переконаний прихильник силових видів спорту і, крім того, адміністратор веб-сайту alsport.com.ua, на якому розміщуються новини спортивного життя нашого міста, сподівається, що на цей заклик відгукнуться якомога більше олександрійців — однодумців-любителів важкої атлетики і взагалі прихильників здорового способу життя. Отож він запрошує взяти участь всіх бажаючих спортсменів незалежно від їхнього віку, статі й рівня майстерності. Кількість учасників не обмежена. Бажано з’явитися з власними спортивними снарядами.
Оскільки дана ініціатива є новою, то Сергій Кузнєцов вважає, що є реальний шанс прославити Олександрію, встановивши перший у своєму роді в нашій державі рекорд з колективного підняття ваги. За його словами, захід абсолютно не комерційний і не політичний, мета його проста — об’єднання олександрійців спільним прагненням до рекорду, а здійснити ідею ініціатор планує на свято Дня нашого міста, 25 травня. Поки що він лише розробляє положення про змагання та уточнює місце проведення, але вже заручився підтримкою спонсорів. Отож про конкретні умови і місце проведення заходу ми повідомимо у наступних випусках спортивного розділу “ОТ”.
Розділ підготував О. Наріжний

Предыдущие новости по теме:
Стало известно место проведения рекорда
В Александрии будет поставлен рекорд Украины
У День міста в Олександрії встановлять рекорд
В Александрии собираются установить рекорд по массовому поднятию тяжестей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022