Артем Щедрий, Артем Сітало та Андрій Бацула — гравці «Олександрії»


Сьогодні, 20-го червня, в Будинку футболу ФК «Олександрія» Артем Щедрий, Артем Сітало та Андрій Бацула підписали контракти з нашою командою. Відразу після після підписання угод, гравці дали коментарі клубній прес-службі.


Артем Щедрий:

— Про зацікавленість мною дізнався від спортивного директора ФК «Олександрія» Вадима Ярового. Так як він сам з Кропивницького, тому не було проблем зустрітися особисто і проговорити всі деталі співпраці. Він зазначив, що є зацікавленість з боку головного тренера. Після пропозиції від «Олександрії», навіть, не розглядав інші варіанти.


Артем Сітало:

— До мене зателефонував спортивний директор ФК «Олександрія» Вадим Яровий і ми домовилися про зустріч, під час якої обговорили умови співпраці. Мені поступали пропозиції, як від українських клубів, так із закордону. Але я вибрав «Олександрію». Я вважаю, що для мене це крок вперед. Попереду Ліга Європи. «Городяни» — досить перспективна команда, і як на мене, саме тут я зможу рости, як футболіст. Конкуренції не боюся, адже за рахунок цього буду рости як сам, так і мої колеги. Буду працювати над собою та намагатися приносити максимум користі команді.


Андрій Бацула:

— Були різні пропозиції для продовження кар’єри, як від українських клубів, так із закордону. Але після зустрічі з головним тренером «Олександрії» Володимиром Шараном, в мене не було сумнівів. Він мене запевнив, що я потрібен команді. Тому відразу прийняв остаточне рішення підписати контракт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022