Артем Щедрий, Артем Сітало та Андрій Бацула — гравці «Олександрії»


Сьогодні, 20-го червня, в Будинку футболу ФК «Олександрія» Артем Щедрий, Артем Сітало та Андрій Бацула підписали контракти з нашою командою. Відразу після після підписання угод, гравці дали коментарі клубній прес-службі.


Артем Щедрий:

— Про зацікавленість мною дізнався від спортивного директора ФК «Олександрія» Вадима Ярового. Так як він сам з Кропивницького, тому не було проблем зустрітися особисто і проговорити всі деталі співпраці. Він зазначив, що є зацікавленість з боку головного тренера. Після пропозиції від «Олександрії», навіть, не розглядав інші варіанти.


Артем Сітало:

— До мене зателефонував спортивний директор ФК «Олександрія» Вадим Яровий і ми домовилися про зустріч, під час якої обговорили умови співпраці. Мені поступали пропозиції, як від українських клубів, так із закордону. Але я вибрав «Олександрію». Я вважаю, що для мене це крок вперед. Попереду Ліга Європи. «Городяни» — досить перспективна команда, і як на мене, саме тут я зможу рости, як футболіст. Конкуренції не боюся, адже за рахунок цього буду рости як сам, так і мої колеги. Буду працювати над собою та намагатися приносити максимум користі команді.


Андрій Бацула:

— Були різні пропозиції для продовження кар’єри, як від українських клубів, так із закордону. Але після зустрічі з головним тренером «Олександрії» Володимиром Шараном, в мене не було сумнівів. Він мене запевнив, що я потрібен команді. Тому відразу прийняв остаточне рішення підписати контракт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022