Головний арбітр – С.Скрипак (Київська обл.)

Асистенти арбітра – О.Корнійко (Миргород), Є.Данильченко (Луганськ)

Спостерігач арбітражу – В.Шаленко (Харків)

«Авангард»: Яковець, Мірошник, Чаус, Аксьонов, Тищенко (Покотилюк, 52), Колінс – к/к, Швець, Дегтярьов (Алексанов, 67), Фатій (Довбиш, 53), Нехтій, Філіппов.

«Олександрія»: Леванідов, Микицей, Леонов (Банада, 64), Степанюк (Грицук, 76), Полярус, Голенков (Старенький, 62), Чеботаєв, Коломоєць, Імереков, Морозенко, Басов – к/к.

Запасні: Пономар, Шендрік, Хомічев.

Гол.тренер – В.Шаран

Попередження:Д.Швець – А.Голенков (45+1), Є.Морозенко (89), Ю.Коломоєць (90+2)

Голи: О.Філіпов (36) – А.Полярус (26), Р.Степанюк (34), Д.Леонов (48)

Повернення краматорської команди вийшло не таким райдужним, як могли очікувати віддані вболівальники «Авангарду». Після досить несподіваної перемоги над «Полтавою» у першому раунді Кубка послідували чотири поразки поспіль в чемпіонаті України, які закріпили колектив Якова Кріпака на останньому місці в першій лізі.

В звітному матчі, Володимир Шаран, можна було не сумніватися, що буде експериментувати зі складом. Принцип ротації тренером «Олександрії» був застосований максимально. У воротах Андрія Новака замінив Владислав Леванідов. Ліворуч в обороні ми побачили, задіяного майже у всіх матчах чемпіонату, окрім гри проти «Шахтаря», Сергія Чеботаєва, а праворуч — Станіслава Микицея. У центрі захисту вийшли Максим Імереков та Сергій Басов. В опорній зоні в старті вийшли Євген Морозенко і Дмитро Леонов, один з флангів півзахисту бороздив Антон Голенков, другий Артем Полярус. В атаці ми побачили Юрія Коломойця, під яким грав Руслан Степанюк.

В перші хвилин 10 матчу гра виглядала сумбурно. Жодна з команд не могла заволодіти ініціативою, гра в основному точилася в центрі поля. Згодом, олександрійці мали хороший шанс відзначитися у воротах господарів поля, але завершальний удар нашого футболіста прийшовся в руки голкіпера. Відразу ж краматорці відповіли своєю гострою атакою, завдавши два небезпечні удари. Перший був заблокований захисниками, а другий – прийшов в руки В.Леванідова. Після цього олександрійці заволоділи ініціативою і при найменшій нагоді йшли в атаку та завдавали ударів по воротах. На 26-й хвилині, олександрійці, створивши перспективний момент, відкрили рахунок в матчі. А.Полярус отримав пас від партнера і потужно пробив в дальній кут воріт – 0:1. За кілька хвилин наші земляки провели чергову атаку, яку вдалося реалізувати в забитий м’яч. С.Микицей виконав передачу з флангу в центр на А.Голенкова, той віддав пас на Р.Степанюка, який наважився на удар метрів з 30-ти, відправивши м’яч в сітку воріт – 0:2. А.Яковець не відреагував на цей удар, а лише провів його поглядом. Краматорці не знітилися і віднайшли в собі сили щоб скоротити відставання. Після подачі з кутового наші захисники ліквідували загрозу, а атака другою хвилею закінчилася взяттям воріт, автором голу став О.Філіппов.

Початок другого тайму ознаменувався стрімкою атакою трьохкольорових і в підсумку голом. На 48-й хвилині, після подачі кутового, Д.Леонов переправив м’яч в сітку – 1:3. Протягом другої сорокап’ятихвилинки наші земляки діяли більш активніше і більш гостріше. Хороші нагоди відзначитися мали Ю.Коломоєць, Є.Морозенко та А.Голенков, але свої можливості вони не використали. Господарі відповіли кількома небезпечними ударами із-за меж штрафного майданчика, але вони не несли серйозної загрози, тому В.Леванідов з легкістю з ними справлявся. На заваді їх ударам ставали захисники, або голкіпер, який грав надійно. Наші земляки, забезпечивши гандикап в два м’ячі, почали діяли спокійно та зважено, основним чином приділяючи увагу надійному захисту власних воріт.