Баскетбол 3х3 в Олександрії


Зовсім недавно в Україні почав стрімко розвиватись баскетбол 3х3, тим паче в цьому році цей вид спорту увійшов до переліку олімпійських. Ось і в нас, в Олександрії, на рівні любителів, на вулиці, ми в своє задоволення граємо вечорами три на три на місцевому майданчику. Взимку ж, ми більше займаємось класичним баскетболом 5х5 в залі Дитячо-Юнацької спортивної школи (ДЮСШ-2), вихованцями якої ми всі і є, де тренувалися з самого дитинства під керівництвом тренера Горбенка Володимира Сергійовича. Звісно, рівень баскетболу в місті на досить низькому рівні, жодної фінансової допомоги на розвиток баскетболу, а тим паче стрітболу 3х3, не надається.

Тому ми, хлопці до 18 років, намагаємось власними силами розвивати баскетбол в Олександрії, за підтримки наших ветеранів баскетболу, які дуже за нас переживають. Цього літа ми почали їздити на різні змагання, які зараз майже кожного тижня відбуваються в різних містах України, тільки за півтора місяці ми здійснили чотири виїзди, з яких нам вдалося непогано виступити в Харкові (1 місце в категорії U-18), в Дніпрі, Києві, та ще раз в Києві цього тижня, на доволі престижному турнірі під егідою та за підтримки ФБУ, ми посіли третє місце в категорії U-18. Загальний призовий фонд турніру склав рекордні 63000 гривень, грошові призи отримували перші та другі місця, до якого ми лише трохи не дотягнули, програвши збірній України U-18. На змаганнях команда від Олександрії виступає у складі Стадніка Ростислава (який посів перше місце у конкурсі дальніх кидків у своїй віковій категорії), Саламахи Євгена, Михайленка Антона та Лукінського Владислава. Нам вдалося забезпечити собі участь у фіналі Української стрітбольної ліги, який відбудеться в Києві, на Хрещатику, 24 та 26 серпня. До фіналу в нас достатньо часу підготуватись, та поїхати на різні турніри поблизу. Однак, без достатньої фінансової та організаційної підтримки нам не вдається охопити всі можливості, які існують в нашій державі для розвитку молодіжного баскетболу. Шкода, що в Олександрії немає достатньої уваги до баскетболу, щоб організовувати розвиток цього популярного та цікавого виду спорту, відсутні змагання та турніри, які б підвищували інтерес молоді до занять спортом.
Всім рекомендую займатись спортом, розвиватись, приходити на майданчик з штучним покриттям до гуртожитку училища культури.

Владислав Лукінский

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021