Баскетбол 3х3 в Олександрії


Зовсім недавно в Україні почав стрімко розвиватись баскетбол 3х3, тим паче в цьому році цей вид спорту увійшов до переліку олімпійських. Ось і в нас, в Олександрії, на рівні любителів, на вулиці, ми в своє задоволення граємо вечорами три на три на місцевому майданчику. Взимку ж, ми більше займаємось класичним баскетболом 5х5 в залі Дитячо-Юнацької спортивної школи (ДЮСШ-2), вихованцями якої ми всі і є, де тренувалися з самого дитинства під керівництвом тренера Горбенка Володимира Сергійовича. Звісно, рівень баскетболу в місті на досить низькому рівні, жодної фінансової допомоги на розвиток баскетболу, а тим паче стрітболу 3х3, не надається.

Тому ми, хлопці до 18 років, намагаємось власними силами розвивати баскетбол в Олександрії, за підтримки наших ветеранів баскетболу, які дуже за нас переживають. Цього літа ми почали їздити на різні змагання, які зараз майже кожного тижня відбуваються в різних містах України, тільки за півтора місяці ми здійснили чотири виїзди, з яких нам вдалося непогано виступити в Харкові (1 місце в категорії U-18), в Дніпрі, Києві, та ще раз в Києві цього тижня, на доволі престижному турнірі під егідою та за підтримки ФБУ, ми посіли третє місце в категорії U-18. Загальний призовий фонд турніру склав рекордні 63000 гривень, грошові призи отримували перші та другі місця, до якого ми лише трохи не дотягнули, програвши збірній України U-18. На змаганнях команда від Олександрії виступає у складі Стадніка Ростислава (який посів перше місце у конкурсі дальніх кидків у своїй віковій категорії), Саламахи Євгена, Михайленка Антона та Лукінського Владислава. Нам вдалося забезпечити собі участь у фіналі Української стрітбольної ліги, який відбудеться в Києві, на Хрещатику, 24 та 26 серпня. До фіналу в нас достатньо часу підготуватись, та поїхати на різні турніри поблизу. Однак, без достатньої фінансової та організаційної підтримки нам не вдається охопити всі можливості, які існують в нашій державі для розвитку молодіжного баскетболу. Шкода, що в Олександрії немає достатньої уваги до баскетболу, щоб організовувати розвиток цього популярного та цікавого виду спорту, відсутні змагання та турніри, які б підвищували інтерес молоді до занять спортом.
Всім рекомендую займатись спортом, розвиватись, приходити на майданчик з штучним покриттям до гуртожитку училища культури.

Владислав Лукінский

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022