Батьківський день для вихованців ПСК «Захист»


Діти, батьки, тренери – три незмінних складових, на яких тримається і завжди буде триматися здоровий розвиток дитини та спортивні досягнення. Без співпраці, взаєморозуміння та взаємо підтримки між Клубом та батьками неможлива ефективна робота.

Так, 26 серпня, на базі дитячого оздоровчого закладу «Дружба», де відбуваються навчально-тренувальні збори з вихованцями патріотично-спортивного клубу «Захист» відбувся батьківський день.

До учасників зборів завітали їх батьки які виявили бажання особисто прийняти участь і спробувати свої сили в тренувальній програмі зборів. Батьки з великим задоволенням змагалися в ігрових видах, влучності стрільби та метання ножів, швидкості на скалодромі та вправності керувати плотом.

Діти пишалися своїми батьками, які завзято виконували всі вправи. На протязі всього дня панувала дружня атмосфера. Багато позитивних емоцій, радості між спілкуванням та спільного відпочинку на якому діти, батьки, тренери можуть розкрити свої таланти, кращі якості характеру, продемонструвати повагу та кохання один до одного.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022