Бойова нічия — результат першого спарингу

ФК «Олександрія» — ФК «Алтай» — 1:1 (0:0)

19.01.2017, 15:30, +15, GOLD CITY

ФК «Олександрія»

1-й тайм: Новак, Цуріков, Басов, Путраш, Бондаренко, Чеботаєв, Огіря, Леонов, Старенький, Грицук, Луцевич.

2-й тайм: Рудик, Шендрік, Гітченко, Микицей, Шкіндер, Запорожан, Чорній, Банада, Козак, Пономар, Куліш.

Голи: В.Пономар (55) — А.Єрсалімов (67)

ФК «Олександрія» провів свій перший спаринг на навчально-тренувальних зборах в Туреччині. Суперником нашої команди був ФК «Алтай» (Семей, Казахстан). Матч відбувся на полі готельного комплексу «GOLD CITY», де проживають обидві команди.

Сама гра видалась бойовою. Було помітно, що обидві команди на даний момент не в оптимальній формі і в першому таймі на полі було більше боротьби, ніж футболу, тому і моментів за перші 45-ть хвилин було обмаль. Запам’ятався момент у С.Старенького, який отримавши чудовий пас від В.Грицука не зміг виконати точний простріл. Своїм моментом відповіли казахи, виконавши небезпечний простріл з правого флангу, але удар нападника «Алтая» не визвав труднощів для А.Новака. Як висновок — 0:0.

Другий тайм розпочав вже оновлений склад «Олександрії». Наша команда почала частіше створювати моменти і на 55-й хвилині В.Пономар, обігравши захисника в карному майданчику, влучно пробив в кут воріт — 1:0. Після цього олександрійці мали змогу збільшити перевагу, але наразились на контратаку і суперникам вдалось зрівняти рахунок. Проте, наші гравці не зупинились і продовжили атакувати, створювавши моменти біля воріт «Алтая». Чудову нагоду забити гол після кутового мав А.Гітченко, але удар Андрія пройшовся в сантиметрах над перекладиною. Можливість відзначитися мав і С.Куліш, але Станіслав у своєму шансі не зміг завдати акцентованого удару. Ще одну хорошу нагоду змарнував М.Козак, опинившись майже віч-на-віч з голкіпером суперників, але м’яч по-зрадницькі потрапив Михайлу в руку.

1:1 — бойова нічия. Наступний матч «Олександрія» запланувала на 22 січня проти болгарської «Славії».

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.