Чемпіонат ДЮСШ «Колос» з дзюдо


08 квітня в м. Олександрії пройшов відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Колос» з дзюдо серед юнаків 2005-2006 р.н., 2007-2008 р.н. В даних змаганнях прийняли участь 154 юних дзюдоїста з м. Кропивницького, м. Світловодська, смт. Малої Виски, смт. Смоліно, смт. Олександрівки, м. Кам’янки (Черкаська область), а також м. Олександрії. Спортсмени продемонстрували свою фізичну, технічну та психологічну підготовку під час зустрічі з суперником, а у підсумку глядачі отримали задоволення від видовищних поєдинків.

Дзюдоїсти ДЮСШ «Колос» показали наступні результати:
І місце: Романяк Павло, вагова категорія до 27 кг;
І місце: Логвін Денис, вагова категорія до 50 кг;
ІІ місце: Волошко Володимир, вагова категорія до 27 кг;
ІІІ місце: Волошко Артур, вагова категорія до 27 кг;
ІІІ місце: Щербина Дмитро, вагова категорія до 30 кг;
ІІІ місце: Алієв Максим, вагова категорія до 25 кг;
Підготував спортсменів тренер Олександр Первак.
Юні дзюдоїсти Олександрійщини були безмежно задоволені можливістю виступити господарями змагань такого рівня та брати у них участь. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами і медалями. Також відбулося нагородження кубками спортсменів — переможців у номінаціях: «За волю до перемоги», «Видовищний кидок» , «Сама швидка сутичка», «Кращій кидок».
Особливі слова подяки варто висловити людям які не байдуже ставляться до підростаючого покоління Олександрійщини та постійно допомагають юним спортсменам брати участь в змаганнях різного рівня.
Члени команди, батьки, тренер з дзюдо та дирекція Олександрійської ДЮСШ «Колос» висловлюють подяку за постійну турботу і піклування та надання фінансової допомоги Голові Олександрійської РДА Курупу Б.А.
Батькам молодих дзюдоїстів подяка за виховання достойних громадян країни.

ДЮСШ «Колос»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022