Чемпіонат міста з панкратіону


17.12.2017 відбувся Чемпіонат міста з панкратіону. Як і планували, провели сімейний затишний захід (проте чисельність нашої спортивної сім’ї склала 130 учасників, 12 суддів та багато батьків, друзів та вболівальників).
Змагатись розпочали наймолодші спортсмени і довели, що підростає покоління сильних бійців, хороших товаришів, що вміють підтримувати і допомагати один одному, гідних патріотів свого спорту, свого рідного міста.

Естафету прийняли вже досвідчені бійці та виступали у версіях ТРАДІШН, ГРЕППЛІНГ, ФУЛ.
Кращі спортсмени були нагороджені кубками: «Кубок М. Бендерова» отримала Алла Копитова, «Надія клубу» (який започаткував колишній вихованець клубу та нині чемпіон Європи по ММА, джиу-джитсу та чемпіон світу з бойового самбо В. Ільїн) отримав Кіріл Кондорук та «Кубок міського голови» дістався Р. Вялому за найшвидший поєдинок.
Завдячуючи підтримці батьківського комітету (зокрема Романа Здоровенка, Сергія Осинського, Володимира Дожджаника, Андрія Коломійцева) привітали наймолодших вихованців з наступаючими святами.
Завжди вдячні підтримці та розумінню всіх батьків, що вболівають, підтримають, допомагають та виховують вдячних маленьких людей!
Окрім цього, хочу висловити слова вдячності своїй команді! Це саме той випадок, коли розуміємо одне одного без слів .
Наша сила в нашій єдності!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022