Чемпіонат області з пішохідного туризму


22-24 березня, у спортивній залі Новгородківського ПТУ №36 відбувся 20-ий ювілейний Чемпіонат області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед юніорів. Найкращі представники своїх районів, юні туристи-спортсмени були учасниками цих престижних змагань.

Три дні тривала захоплююча боротьба за результатами. Команда БДЮТ м. Олександрія гідно показала свої вміння та посіла друге загальнокомандне місце.

Нам стало відомо що незабаром і в нас з’явиться чудово обладнана спортивна зала. Також 21-ий Чемпіонат області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях відбудеться у м. Олександрія у ЗНЗ №9.

Організатори висловлюють подяку всім хто долучився до проведення заходу і мають сподівання, що наступного року учасників стане ще більше, адже спортивний туризм це захоплюючий вид спорту, яким можна займатись з раннього дитинства. Головне – спрацювати так, щоб бути впевненими: зі змагань діти поїдуть з новими враженнями, адресами друзів, знаннями, емоціями, відчуттям задоволення й самоствердження.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022