Чемпіонат україни з карате кіокушинкай – 11 олександрійців потрапали до фіналу


16-17 травня в м. Вінниці відбувся чемпіонат України з кіокушинкай карате в розділі «куміте» серед дітей у вікових категоріях 2001-2006 р.н., абсолютний чемпіонат України с еред дорослих та відкритий кубок України серед юнаків та дівчат 1999-2000 р.н.. Ці найяскравіші змагання 2015 року в Україні з карате кіокушинкай зібрали понад 500 найсильніших учасників з майже всіх областей країни, які змагались на чотирьох майданчиках одночасно.

З команди СК «СПАРТА-17»-ДЮСШ №2 до збірної команди Кіровоградської області за результатами відбіркового чемпіонаті, що пройшов 9 травня увійшли понад 40 вихованців, але в силу різних причин до Вінниці поїхали 21 спортсмен: Дегтяр Дар’я, Калабухов Кирило, Слинько Михайло, Поляніна Дар’я, Ліонова Олександра, Чупріна Софія, Кузьмін Іван, Лагно Дар’я, Лагно Світлана, Майорова Олена, Завалій Артем, Титаренко Владислав, Ковальова Аріанна, Микитюк Поліна, Корнєв Максим, Ткаченко Софія, Рожков Євген, Савченко Владислав, Нєлєпа Артем, Величко Захар, Дуда Ростислав та група підтримки з батьків.
Наші спортсмени приклали чимало зусиль при підготовці до цих важливих змагань, тому результати змагань досить приємні. 12 призерів і чемпіонів – гарний показник не тільки для команди СК «СПАРТА-17»-ДЮСШ №2, а й для Кіровоградської області. Цього разу спортивна вдача посміхнулася таким олександрійцям:

3 місце:
Дегтяр Дар’я;

2 місце:
Ліонова Олександра, Кузьмін Іван, Микитюк Поліна, Ковальова Аріанна та Лагно Світлана;

ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ 2015 РОКУ:
Майорова Олена, Рожков Євген, Лагно Дар’я, Ткаченко Софія, Поляніна Дар’я та Чупріна Софія
Кожен з призерів та чемпіонів, окрім титулу привіз додому у вигляді трофеїв диплом, медаль та кубок відповідних ступенів. Щоб стати чемпіоном декому потрібно було виграти по чотири двобої. Так, в усіх чотирьох поєдинках перемогу отримала Майорова Олена (найлегша вагова категорія 2005-2006 р.н.) та Рожков Євген, який став вже четвертий раз чемпіоном України. Четвертий раз на найвищу сходинку п’єдесталу на чемпіонатах України також піднялась Лагно Дар’я, яка провела три двобої. Хочеться відмітити також Ткаченко Софію, яка вдруге стала чемпіонкою України та Чупріну Софію, як вперше стала кращою в своїй віковій та ваговій категорії (Софія виграла три поєдинки).
Дивлячись на результати змагань видно, що рівень підготовки Олександрійців досить високий, але розслаблятися нашим спортсменам довго не прийдеться. Щоб бути у гарній формі, потрібні постійні тренування, отже декілька днів відпочинку і знову відпрацювання ударів, спаринги, кроси – така доля жде тих, хто вибирає спортивне життя. А тим, хто зможе витримати такий спосіб проведення вільного від навчання часу через роки тренувань здобудуть собі місце в збірній команді країни, щоб досягати нових вершин на чемпіонатах Європи та Світу.

Команда СК «СПАРТА-17»-ДЮСШ №2 дякує за фінансову підтримку керівникам НВФ «АГРОСВІТ» Віктору Олексійовичу та Тетяні Олександрівні Недобиткіним та Сергію Кузьменку.

Команду підготував Слинько Сергій, спортсмени тренуються на базі ОНВК (ЗНЗ №17).

6-го червня в м. Олександрії відбудеться «Перший етап відкритого кубку м. Олександрії».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022