Чергові матчі Першості Кіровоградської області з футболу серед ДЮСШ та ДЮФК

29 квітня та 6 травня 2018 року відбулися ігри 10 та 11 тур 3 кола Першості Кіровоградської області з футболу серед ДЮСШ та ДЮФК.

Команда ДЮСШ «Колос» приймала вдома команди ДЮСШ смт. Новоукраїнка та команду ДЮСШ «Чемпіон» смт. Бобринець. Юнаки 2005 — 2006 р.р.н. поступаючись після першого тайму з рахунком 1 — 2 однолітками з ДЮСШ Новоукраїнки, зуміли переломити хід зустрічі у другому таймі, в ворота суперника двічі вдалося відзначитися – Максим Скороход та Данило Запара також результативним ударом поставив крапку Іван Наумов. Колосовці з рахунком 5 – 2 здобути вольову перемогу.
В матчі з однолітками з ДЮСШ «Чемпіон» смт. Бобринець вдалося здобути мінімальну перемогу з рахунком 1 — 0. Голом відзначився Білоус Богдан. Гра повністю проходила під контролем футболістів ДЮСШ «Колос» і до кінця гри тримали в напрузі оборону суперника.
У віковій групи 2003-2004 р.р.н. юнаки ДЮСШ «Колос» зуміли впевнено здобути перемоги в своїх іграх над однолітками з ДЮСШ Новоукраїнки з рахунком 5 – 1. Та перемогли команду ДЮСШ «Чемпіон» смт. Бобринець з рахунком 3 — 0 не давши їм жодного шансу на перемогу.
В цих іграх з найкращої сторони себе проявили у юнаків 2005 — 2006 – Скороход Максим та Наумов Іван (смт. Нова Прага тренер Великий М.В.), Запара Данило (смт. Приютівка тренер Дюшко С.О.), Логачов Іван (с. Головківка тренер Голосенко А.В.) та
у юнаків 2003 – 2004 р.р.н. Гейко Михайло, Макаренко Микола (с. Новоселівка тренер Губа В.Л.), Беліков Даніїл (смт. Нова Прага тренер Великий М.В.)