Cпортивні змагання держслужбовців


3 липня в Олександрівці пройшла VІІІ обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців місцевих органів виконавчої влади та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, присвячена 80-ти річчю утворення фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». Участь у них взяли 10 команд з усіх куточків Кіровоградщини.

Делегацію спортсменів Олександрійського району очолив голова райдержадміністрації Андрій Коломійцев. Змагання відбувалися у п’ятьох дисциплінах: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шашки та шахи.

До золота футбольної команди додали медалі найвищої проби Вікторія Ковпак (шашки) та Станіслав Лум’яник (настільний теніс). Трохи не вистачило до перемоги у волейболі, шашках (серед чоловіків) та настільному тенісі (серед жінок) – срібло. Тож Олександрійщина впевнено стала першою в загальнокомандному заліку. Варто підкреслити, що Олександрійський район ще жодного разу не опускався нижче другого місця на обласних змаганнях, а Станіслав Лум’яник всьоме поспіль демонструє найкращу гру в настільному тенісі.

Друге місце дісталося господарям з Олександрівки, на почесному третьому – Знам’янський район.

А вже восени наші земляки представлятимуть Кіровоградщину на Всеукраїнській спартакіаді в Ужгороді.

Олександрійська районна державна адміністрація

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022