Д. Кітаєв: «Без футболу, як без рук»


Мій співрозмовник Дмитро Сергійович Кітаєв — директор ФК «Олександрія». Сьогодні мова буде йти про футбольну інфраструктуру клубу, його підготовку до зимового періоду. Останній виїзний матч в Дніпродзержинську довів: якщо поле не відповідає футбольним стандартам, то і результат гри інший — не нашу користь. Тому велика відповідальність лежить на плечах працівників стадіону за стан газону — його відповідність стандартам.

-Так, тільки завершився останній матч на КСК «Ніка», відразу служба стадіону взялася за підготовку зеленого газону до його зимового періоду зберігання. Основа якісної гри у великій мірі залежить від того в якому стані перебуває газон, щоб поле добре перезимувало, його потрібно підготувати з осені, чим ми і займалися. Провели відповідні агротехнічні заходи, коли газонна трава повинна підходити до «зимової сплячки». Відразу після останнього матчу провели ремонт пошкоджених ділянок (реставрація газону), внесли осіннє добриво, проевли аерацію, дренаж і останню стрижку газонної трави та прочісування повсті (стриженого сухого листя). Зараз газон знаходиться в стадії спокою. Він вкритий снігом, що зберігає траву від морозу. Надіємось, що ще випаде сніг. Також провели консервацію всіх трубопроводів, колодязів, кранів, заглушок – одним словом вся футбольна інфраструктура підготовлена до зимування.

— Дмитре Сергійовичу, розкажіть про плани команди після відпустки.

— Команда приступає до праці вже 21 грудня. 5 днів збираються провести в Олександрії, щоб пройти медичне обстеження, подивитися на фізичну форму гравців після відпочинку. Проведуть кілька односторонніх поєдинків і поїдуть зустрічати новорічні свята. Відразу після них – 14 січня почнеться перший підготовчий етап до весняно-літньої частини Чемпіонату. До 25-го січня він буде проходити на базі ФК «Олександрія» — у манежі «Олімп» для цього є відповідні умови: чудове міні-поле зі штучним покриттям, фітнес-зал. На цьому етапі ми вже побачимо можливих новачків, які прибудуть до «Олександрії», щоб завоювати місце в команді. Другий збір розпочнеться з 25 січня по 8 лютого. Президент клубу С.А.Кузьменко, розуміючи велику відповідальність перед чисельною когортою уболівальників, стосовно підвищення команди в класі, вирішив провести збір в Туреччині, в постійному місці базування команди останніх років – м.Аланія. Тренерський штаб запланує контрольні матчі з командами, які будуть там перебувати. Так, що вже в січні ми побачимо контрольні матчіза участю «Олександрії». Після цього – короткий відпочинок , і — третій збір. Він буде тритижневим — до кінця лютого, і знову таки планується провести його в Туреччині.

-Коли ж ми побачимо оновлену команду вдома?

— З 1-го березня команда збирається в Олександрії на підготовку до старту вже, безпосередньо, до першого матчу, який планується провести на виїзді з «Нафтовиком-Укрнафта» — 21-го березня згідно базового дня. До цього поєдинку вдома будуть проводитися контрольні матчі на газоні зі штучним покриттям. Ось такий орієнтовний графік підготовки команди до старту навесні Великого футболу. Уболівальники, як і ми – без футболу, як без рук. Думаємо, що керівництво клубу, тренерський штаб, прес-служба зроблять все можливе, щоб цей період був насиченим на інформацію та на цікаві поєдинки. Думаю, що проведемо також традиційний турнір з міні-футболу серед олександрійських команд. Вболівайте за «Олександрію».

І. Мельник
Істина від Олександрії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022