Д. Кітаєв: «Без футболу, як без рук»


Мій співрозмовник Дмитро Сергійович Кітаєв — директор ФК «Олександрія». Сьогодні мова буде йти про футбольну інфраструктуру клубу, його підготовку до зимового періоду. Останній виїзний матч в Дніпродзержинську довів: якщо поле не відповідає футбольним стандартам, то і результат гри інший — не нашу користь. Тому велика відповідальність лежить на плечах працівників стадіону за стан газону — його відповідність стандартам.

-Так, тільки завершився останній матч на КСК «Ніка», відразу служба стадіону взялася за підготовку зеленого газону до його зимового періоду зберігання. Основа якісної гри у великій мірі залежить від того в якому стані перебуває газон, щоб поле добре перезимувало, його потрібно підготувати з осені, чим ми і займалися. Провели відповідні агротехнічні заходи, коли газонна трава повинна підходити до «зимової сплячки». Відразу після останнього матчу провели ремонт пошкоджених ділянок (реставрація газону), внесли осіннє добриво, проевли аерацію, дренаж і останню стрижку газонної трави та прочісування повсті (стриженого сухого листя). Зараз газон знаходиться в стадії спокою. Він вкритий снігом, що зберігає траву від морозу. Надіємось, що ще випаде сніг. Також провели консервацію всіх трубопроводів, колодязів, кранів, заглушок – одним словом вся футбольна інфраструктура підготовлена до зимування.

— Дмитре Сергійовичу, розкажіть про плани команди після відпустки.

— Команда приступає до праці вже 21 грудня. 5 днів збираються провести в Олександрії, щоб пройти медичне обстеження, подивитися на фізичну форму гравців після відпочинку. Проведуть кілька односторонніх поєдинків і поїдуть зустрічати новорічні свята. Відразу після них – 14 січня почнеться перший підготовчий етап до весняно-літньої частини Чемпіонату. До 25-го січня він буде проходити на базі ФК «Олександрія» — у манежі «Олімп» для цього є відповідні умови: чудове міні-поле зі штучним покриттям, фітнес-зал. На цьому етапі ми вже побачимо можливих новачків, які прибудуть до «Олександрії», щоб завоювати місце в команді. Другий збір розпочнеться з 25 січня по 8 лютого. Президент клубу С.А.Кузьменко, розуміючи велику відповідальність перед чисельною когортою уболівальників, стосовно підвищення команди в класі, вирішив провести збір в Туреччині, в постійному місці базування команди останніх років – м.Аланія. Тренерський штаб запланує контрольні матчі з командами, які будуть там перебувати. Так, що вже в січні ми побачимо контрольні матчіза участю «Олександрії». Після цього – короткий відпочинок , і — третій збір. Він буде тритижневим — до кінця лютого, і знову таки планується провести його в Туреччині.

-Коли ж ми побачимо оновлену команду вдома?

— З 1-го березня команда збирається в Олександрії на підготовку до старту вже, безпосередньо, до першого матчу, який планується провести на виїзді з «Нафтовиком-Укрнафта» — 21-го березня згідно базового дня. До цього поєдинку вдома будуть проводитися контрольні матчі на газоні зі штучним покриттям. Ось такий орієнтовний графік підготовки команди до старту навесні Великого футболу. Уболівальники, як і ми – без футболу, як без рук. Думаємо, що керівництво клубу, тренерський штаб, прес-служба зроблять все можливе, щоб цей період був насиченим на інформацію та на цікаві поєдинки. Думаю, що проведемо також традиційний турнір з міні-футболу серед олександрійських команд. Вболівайте за «Олександрію».

І. Мельник
Істина від Олександрії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021