Д. Кітаєв: «Підготовка закінчилась – попереду серйозна робота»


— Дмитре Сергійовичу, завершились навчально-тренувальні збори. За кілька днів розпочнеться друга частина ЛІГА-ПАРІ-МАТЧ. Ваші враження від зборів?

— Команда провела 2 тури підготовки в Туреччині. На другому етапі контрольних зборів помітили динаміку – переконливі перемоги з якісною грою. Збори пройшли добре і є всі сподівання, що команда буде показувати бажані результати в кожному матчі другої частини чемпіонату.

— Чим зумовлено зміна матчів у 1/4 Кубку України в протистоянні з «Динамо»?

— У нас відбулася з цього питання предметна розмова з заступником генерального директора ФК «Динамо»(Київ) з С. Мохніком. У двохсторонній розмові було виявлено бажання змінити порядок чвертьфінальних матчів. Перший відповідно провести в Києві 1 березня о 19. 00 на КСК «Олімпійський», а матч – відповідь в Олександрії .

— Паралельно з головною командою проводилися навчально — тренувальні збори дублерів та юніорів ( U-19). Як, на Ваш власний погляд, готові команди до початку другої частини чемпіонату?

— Для цих команд головне не місце в турнірній таблиці, а підготовка кадрового потенціалу для головної команди. І цей процес вже реалізується. З команди минулорічного складу U-19 уже 7 гравців переведені до складу дублерів, а А.Єлсуков з дубля пройшов збори з першою командою. Хлопці бажають грати, професійно зростати. У ФК «Олександрія» для цього створені всі необхідні умови. Працюють хороші спеціалісти. Гадаю, що будуть успіхи.

— Що підготовлено нового маркетинговим відділом клубу для вболівальників?

— Не хочеться, щоб уболівальник приходив тільки заради сувенірної продукції. Головне, щоб люди йшли на футбол. А відділ вже підготував нову продукцію, що задовольнить потреби від мала до велика.

— Чи не змінились в міжсезонні амбітні плани керівництва клубу — надзавдання перед командою, маючи на увазі місце в зоні УЄФА?

— Завдання президента клубу С. А. Кузьменка залишається незмінним – виходити і вигравати в кожному матчі. А по закінченні чемпіонату будемо бачити, яке буде місце в кінцевому результаті.

— Ви активно приймали участь в нарадах керівників ЛІГА-ПАРІ-МАТЧ. Яка Ваша особиста думка щодо нового формату чемпіонату?

— В даній суспільно-економічній ситуації більшість схиляється до думки 12 команд. Тут є одне але: багато хто не розуміє, що ніхто штучно не буде скорочувати чемпіонат. На кожному зібранні присутні представники клубів УПЛ дійшли думки, що минулорічне підписання меморандуму про погашення заборгованостей не дало позитивного результату. Заборгованість, таким чином, не зменшилась, а навпаки – збільшилась. Ті клуби, які подадуть фінансову звітність з заборгованістю, не будуть мати змоги отримати атестат на право участі в чемпіонаті 2016/-2017. Добре, щоб залишилось 12 команд. У клубах немає можливостей продовжувати чемпіонат. Всім цікаво, щоб було 16, 18 команд, але, на превеликий жаль, реальний стан інший. Дай боже, щоб з першої ліги піднялися команди, які готові розвивати футбол.

— Є маса дзвінків: чи буде продовжуватись традиція на виїзні матчі палких прихильників «Олександрії»?

— Я хочу озвучити, що традиція продовжується, але з однією умовою – віднині кожен бажаючий підтримати команду на виїзді, повинен персонально зареєструватися в відділі прес-служби Будинку футболу.

ІАЦ ФК «Олександрія»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022