«ДЕЛЬФІН» знову на плаву


Після тривалої реконструкції нарешті для олександрійців відкрив свої двері спортивний комплекс «Дельфін». На сьогодні заклад працює в тестовому режимі, однак уже зараз усі бажаючі поплавати та й просто відпочити можуть собі це дозволити, завітавши до басейну.

Про перші тижні роботи цього закладу нам розповів головний тренер-керуючий спортивним комплексом Роман Зарецький.

– На сьогодні працює поки що 3 зали із запланованих 6, а саме: безпосередньо басейн, фітнес та тренажерний зали. У майбутньому, коли заклад запрацює на повну потужність, олександрійці зможуть відвідати також батутний зал, малий басейн, збудований спеціально для немовлят та дітей дошкільного і молодшого шкільного віку та зал для єдиноборств. Тестуються також ціни, знижки та послуги, які надає комплекс «Планета Спорту».
Ми входимо до всеукраїнської мережі спорткомплексів, основою яких є басейни. Наш основний офіс знаходиться в Києві, проте є філії в Херсоні, в Сімферополі, в Козятині і в Олександрії зокрема.
У цьому спорткомплексі можна займатися вільним плаванням у басейні, спортивним, оздоровчим плаванням, аквафітнесом і, звісно, до послуг тренажерний зал, де можна розвивати й підтримувати в тонусі всі групи м’язів. Оскільки басейн працює в тестовому режимі, то перелік послуг є, на жаль, не повним. У майбутньому, після завершення ремонтних робіт, планується значно розширити цей список, а саме: з’явиться дайвінг, водне поло, стрибки на батуті, танцювальний та спортивний фітнес, бокс, кікбокс, рукопашний бій тощо. Сподіваємося, що олександрійців зацікавить наша пропозиція, і вони залюбки використають можливість відвідати наш заклад.
Правила користуванням басейном досить прості. Сам комплекс працює у будні з 8.00 до 22.00, у суботу – з 9.00 до 20.00, а в неділю – з 9.00 до16.00, тому варто слідкувати за часом його роботи й оптимально розраховувати власний час, щоб, поспішаючи, не зіпсувати свій відпочинок та не затримувати персонал. Необхідно обережно ставитися до майна закладу. Жетон, який отримали від адміністратора, необхідно віддати черговому тренеру, що знаходиться біля самої чаші басейну. Він буде конт-ролювати ваш час плавання. Обов’язково треба мати змінне взуття й спеціальну шапочку для волосся, якщо воно у вас довге, звичайно. На території спорткомплексу заборонено палити, перебувати в нетверезому стані, вживати алкогольні напої, вести себе агресивно, голосно розмовляти, порушувати спокій оточуючих, тобто у нас діють усі загальноприйняті правила поведінки в громадських місцях.
Для того, щоб відвідати басейн, треба принести довідку від дільничного терапевта про те, чи ви здорові. У нашому закладі є медичний персонал, проте на нього покладені абсолютно інші функції, ніж були раніше. Тому тут ви не зможете отримати таку довідку, лише у лікарні. Вона дійсна протягом півроку.

Доведеться заповнити заяву, яку вам запропонує адміністратор при вході до басейну. Ви ознайомлюєтеся з правилами комплексу й приймаєте їх, тобто підписуєте заяву. Далі, після оплати заняття, від адміністратора ви отримаєте спеціальну картку спорткомплексу «Планета Спорту». На сьогодні картки паперові, проте з часом вони будуть в електронному вигляді. Абонемент має термін дії в залежності від кількості занять. Після завершення цього терміну баланс анульовується, а вартість невикористаних послуг не повертається.

Одне відвідування басейну коштує 25 гривень для дорослого та 15 гривень для дитини. Більш детальну інформацію можна дізнатися, завітавши до закладу або на сайті http://www.planetasport.org.ua
Зазвичай при першому відвідуванні ми даємо клієнтам спеціальний буклет, де детально розписана інформація про режим роботи басейну, послуги, які можна отримати в нашому закладі, правила поведінки та контактні дані. Проте часто-густо відвідувачі звертають увагу на різнокольорові картинки, ніж на інформацію, що написана в буклеті. Тому для таких клієнтів постійно доводиться повторювати ці правила. Ще одна проблема, яка турбує жінок, чому немає великих фенів-стільців, що були за старих часів. Одразу скажу, що наш заклад дотримується європейських стандартів, а за цими правилами такі фени – це порушення техніки безпеки, тому адміністрація і не дозволяє їх використання. Тим паче, що для сушіння волосся у нас передбачена достатня кількість розеток. Варто лише взяти власний фен. А так, робота проходить без ексцесів і надзвичайних ситуацій. Знову ж таки повторюся, що ми працюємо в тестовому режимі, тому вивчаємо потреби клієнтів, перевіряємо функціонування самого басейну, злагоджуємо роботу персоналу.
Декілька тижнів тому на чолі з двома тренерами команда із 15 чоловік проводила тут тренування і займалася два рази на день: зранку та ввечері. Потім поїхали до Харкова на міжнародні змагання. Зауважень щодо можливостей басейну у них не було.
Спортсмени народ суворий. Вони багато займалися й не відволікалися від свого основного виду діяльності. Ми навмисно підтримували в басейні температуру води нижчу, ніж для звичайних відвідувачів, оскільки цього вимагають міжнародні стандарти. У майбутньому плануємо постійно приймати спортсменів й проводити спортивні змагання на вищому рівні. Тим паче, що і дефект чаші басейну виправили (вона була коротшою на 5 см, ніж того вимагали міжнародні норми. Тепер вона становить рівно 50 м). Тож будемо запрошувати наших городян не лише самостійно опановувати плавання й проводити своє дозвілля у нас, а й відвідувати спортивні змагання вищого класу.
З початком навчального року у басейні будуть проводити уроки з плавання учні загальноосвітніх навчальних закладів. Про це потурбувався міський голова С.Цапюк. За його словами, оплату за перебування дітлахів у басейні буде здійснено з міського бюджету.

Розмову вела Ю.Марюхно.

Вільне Слово — vs.kr.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022