День працівника сільського господарства в Олександрійському районі


На відзнаку Дня працівників сільського господарства 14 листопада цього року на спортивному комплексі «Олімп» було проведено спортивне свято.
Спортивні змагання проводились серед команд фізкультурно-спортивних клубів Олександрійського району та колективів фізкультури з метою вдосконалення фізкультурно-оздоровчої роботи у виробничій та соціально-побутовій сферах, сприяння на сучасному етапі формування традицій і культури, здорового способу життя, престижу здоров’я серед усіх верств населення Олександрійського району, залученню їх до активних занять фізичною культурою, пропаганди фізичної культури і спорту серед трудящих сільського господарства.
В змаганнях прийняло участь 8 команд з міні-футболу — 90 учасників
Команди були розподілені на 2 підгрупи по жеребкування, в яких проходили попередні зустрічі.

Виявилися наступні фіналісти за І місце змагалися команди ФК с. Головківка – ФК «Приютівка» з рахунком 5:0 перемогу одержала команда ФК с. Головківка.
За третє місце змагалися команди ФК «Штурм» с. Ульянівка – ФК с. Червона Кам’янка в запеклій боротьбі гра закінчилась з рахунком 1:0 на користь «Штурм» с. Ульянівка.

Кращими в міні-футболу стали команди :
с. Головківка – перше місце;

сел. Приютівка – друге місце;

с. Ульянівка. – трете місце.

Також відзначимо команди не тільки переможців, а й командам яким фортуна не посміхнулася цього разу: ФК с. Дівоче Поле, ФК с. Олександрівка, ФК сел. Нова Прага, ФК с. Комінтерн.

По закінченню змагань команда переможець та призери були нагороджені кубками і дипломами відповідних ступенів та цінними призами.

Нагородження з міні-футболу проводив голова ОРО ВФСТ «Колос» Котов Ю.М. та головний суддя змагань Кошеленко В.В. привітали спортсменів зі святом сільських трудівників та побажали цікавих змагань і перемог.

Хотілося б ще раз поздоровити зі святом працівників сільського господарства Олександрійського району, в яких вистачає сили та часу займатися спортом, свої прикладом надихають молодь на здоровий спосіб життя.
Велика подяка голові Олександрійської районної державної адміністрації Коломійцеву А.О. за допомогу в проведенні змагань.

Федерація футболу Олександрійського районна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022