День тенісу в Олександрії


Олександрійці та гості нашого міста долучились до святкування міжнародного Дня настільного тенісу. Це досить молоде свято – вперше воно відзначалося 6 квітня 2015 року. Але це не завадило йому стати популярним практично у всьому світі. Ініціаторами заснування нової спортивної дати виступила Міжнародна Федерація настільного тенісу (International Table Tennis Federation, ITTF) з метою популяризації даного виду спорту, його просування в різних країнах, об’єднання людей, що захоплюються ним, і, звичайно ж, пропаганди здорового способу життя.

Тож 6 квітня, в спортивній залі Олександрійського колегіуму зібрались 35 прихильників цього дуже динамічного виду спорту з Олександрії, Кременчука, Горішніх Плавнів, Козельщини, Знам’янки та Нових Санжар.
Спортсменів розподілили на 8 підгруп по 4 та 5 учасників. У перший фінал потрапили по два кращих гравця з кожної, у другий – гравці, які посіли 4 та 5 місце відповідно.
Перший фінал відбувся за участі 16 спортсменів (-2) з розподілом усіх місць, другий (-2) визначив четвірку найсильніших.
У першому фіналі призові місця розподілились наступним чином – першим став Юрій Прокопенко (с. Кобелячок, Кременчуцький р-н), другим – Олександр Недбайло (м. Кременчук) а третє місце посів наш земляк, голова громадської організації «Олександрійський центр розвитку спорту» Руслан Лещенко.
У другому фіналі перше місце (17) виборов олександрієць Роман Плешко, гість та дебютант змагань зі Знам’янки Віктор Чубов став другим (18), а третю позицію (19) зайняв Олександр Чечель з Козельщини.
Організатор турніру громадська організація «Олександрійський центр розвитку спорту» дякує Управлінню освіти молоді та спорту Олександрійської міської ради, першому заступнику міського голови Людмилі Давиденко та голові Приютівської ОТГ Андрію Коломійцеву за допомогу в організації змагань!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022