Дітям на радість


17 грудня 2015 року ФК «Олександрія» вкотре привітав учнів Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів з Днем Святого Миколая.

На чергове святкування до вихованців закладу завітала ціла делегація гостей, серед яких були працівники ФК «Олександрія», талісман команди – козак Ус, голова селища Пантаївки Бульба Ігор Володимирович і представники фанатського руху 10 сектору.
Слід зазначити, що цього року окрім вище зазначених гостей на святкування до Дня Святого Миколая завітали й учні Ясинуватської школи, які разом з місцевими вихованцями прийняли участь розважально-спортивній програмі.
В заході приймали участь дві команди, які складались з учнів школи-інтернату та Ясинуватської школи. Естафети, вправи на спритність, перекидання ватних сніжків, одягання в костюми Дідусів Морозів – всі ці конкурси мали визначити переможця.
Під час перерв між змаганнями для найменших вихованців школи-інтернату запрошені аніматори разом з талісманом клубу проводили веселі ігри та конкурси, за участь в яких, нагороджували всіх учасників цукерками та сувенірною продукцією від ФК «Олександрія».
Проте, як часто трапляється в таких випадках – в цих змаганнях перемогла дружба і всі діти без виключення отримали подарунки: серед яких були солодощі, комплекти особистої гігієни та атрибутика ФК «Олександрія».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022