Дітям на радість


17 грудня 2015 року ФК «Олександрія» вкотре привітав учнів Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів з Днем Святого Миколая.

На чергове святкування до вихованців закладу завітала ціла делегація гостей, серед яких були працівники ФК «Олександрія», талісман команди – козак Ус, голова селища Пантаївки Бульба Ігор Володимирович і представники фанатського руху 10 сектору.
Слід зазначити, що цього року окрім вище зазначених гостей на святкування до Дня Святого Миколая завітали й учні Ясинуватської школи, які разом з місцевими вихованцями прийняли участь розважально-спортивній програмі.
В заході приймали участь дві команди, які складались з учнів школи-інтернату та Ясинуватської школи. Естафети, вправи на спритність, перекидання ватних сніжків, одягання в костюми Дідусів Морозів – всі ці конкурси мали визначити переможця.
Під час перерв між змаганнями для найменших вихованців школи-інтернату запрошені аніматори разом з талісманом клубу проводили веселі ігри та конкурси, за участь в яких, нагороджували всіх учасників цукерками та сувенірною продукцією від ФК «Олександрія».
Проте, як часто трапляється в таких випадках – в цих змаганнях перемогла дружба і всі діти без виключення отримали подарунки: серед яких були солодощі, комплекти особистої гігієни та атрибутика ФК «Олександрія».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022