Dnepr Cube Day 2014

Dnepr Cube Day 2014 кубик рубика спарта-17
1-й чемпіонат в Дніпропетровську зі швидкісної збірки кубика Рубика.

15 березня 2014 в Дніпропетровську відбувся офіційний Всеукраїнський чемпіонат по складанню кубика Рубика на та ще деяких головоломок на швидкість під егідою міжнародної організації WCA (межнародна асоціація кубінга). Приймали участь всі бажаючі, не зважаючи на вік чи професіоналізм учасників. Понад 80 учасників, серед яких були швидкубери із різних міст України, а також гості з деяких країн. Команду СК «СПАРТА-17»-ДЮСШ №2 представили 9 вихованців на чолі з керівником клубу Сергієм Слиньком: Марина Дуднік, Олександра Ліонова, Михайло Слинько, Назар Сулімовський, Дмитро Волотковський, Олег Бурковський, Олег Робєйко, Іван Дорофєєв. Також з нашого міста прийняла участь Мілана Тягур – чемпіонка м. Олександрії 2013 року, яка зараз навчається в м. Києві.

Дивіз для участі у змаганнях такого напрямку для нашої команди був олімпійський, метою якого не перемога, а саме участь. Але всі, хто буває на таких змаганнях, в будь-якому випадку підвищують кваліфікацію, отримують масу вражень від захоплення до розчарування та залишає в пам’яті ще одну незабутню подорож. Комусь вдається встановити свій офіційний рекорд. Цього разу вдача посміхнулася Назару Сулімовському, який місяць тому у фіналі змагань з карате кіокушинкай на відкритій першості міста Олександрії отримав перемогу, незважаючи на те, що вийшов на останній

поєдинок зі зламаним пальцем. Хтось знайшов собі нових друзів. Окрім збирання кубика 3 на 3, в програмі змагань були такі дисципліни: «2 на 2», «3 на 3 однією рукою», «3 на 3 всліпу», «4 на 4», «пірамідка, «Skewb». В «пірамідці» вперше спробував свої сили Михайло Слинько.

Було проведено не одну бесіду з фаворитами швидкубінгу України з тим, щоб удосконалити методичний матеріал, необхідний для більш якісного розуміння розв’язання головоломок і можливості доступніше пояснювати і вчити всіх бажаючих в нашому місті. Зараз в Олександрії в ЗНЗ №19 за ініціативою міського голови Степана Кириловича Цапюка та управління освіти Олександрійської міської ради вже другий рік працює факультатив з механічних головоломок, на якому учні як ЗНЗ № 19 так і всі бажаючі можуть підвищити свій інтелектуальний рівень. Також гарних результатів за останні два роки досягли учні ЛІТу. Більше 40 вихованців СК «СПАРТА-17» і деякі батьки можуть складати кубик Рубика і приймають участь в змаганнях. Такого масового захоплення немає в жодному місті України і цим наше невелике місто вигідно виділяється. І на Дніпропетровських змаганнях наша команда була однією з найбільших. В нашому місті вихованцями СК «СПАРТА-17» разом з керівництвом швидкубінгу в Україні було проведено два відкритих чемпіонатів України зі швидкісного розв’язання механічних головоломок, на який приїхали не тільки учасники з нашої країни, а й представники з інших держав. Таланти і спортивні здобутки жителів нашого міста знають далеко за межами України, тепер відкрився ще один напрямок, в якому олександрійці досягають нових висот.

Ігор Більченко (чинний чемпіон України зі швидкісної збірки кубика Рубика) і один з ведучих швидкуберів України, представник Вірменії Аран Адлоян з достатньою увагою і щирістю ділилися своїми секретами з нами. Діти мали змогу спілкуватись у невимушеній обстановці з іншими учасниками, які приїхали задля результату. А з куратором швидкубінгу в Україні Олександром Борисенком, який постійно допомогає розвивати інтелектуально через головоломки та цікаві розвиваючі ігри дітей нашого клубу, а значить можна сказати і нашого міста, встановилися досить тісні дружні стосунки. Він не раз приїздив до Олександрії, допомогав організовувати змагання високого рівня зі швидкубінгу, а з минулого року почав займатися карате кіокушинкай в Києві. Тепер допомога стала взаємною, хоча і стосується кардинально різних напрямків розвитку людини як особистості. Приємно, що Олександр також приділяє увагу питанню гармонійного розвитку як дітей так і дорослих, постійно шукає інноваційні підходи для реалізації цієї ідеї і ділиться своїми досягненнями з усіма бажаючими. Знайомство і фото на пам’ять з Максимом Чечневим, фіналістом 5-го сезону програми «Україна має талант», який сам із Росії, також додало приємних вражень.

Всі учасники були нагороджені пам’ятними дипломами. Переможці отримали медалі, кубки та цінні призи.

Чемпіонат пройшов за ініціативою дніпропетровських швидкуберів при підтримці Національного Гірничого Університету. Ціль проведення змагання : підтримка і розвиток інтелектуальної творчості дітей і молоді, залучення інтересу суспільства до інтелектуальних ігор та здорового образу життя.

Незабаром в нашому місті відбудеться другий чемпіонат міста зі швидкісного розв’язання механічних головоломок.
Dnepr Cube Day 2014 кубик рубика спарта-17

Dnepr Cube Day 2014 кубик рубика спарта-17

Dnepr Cube Day 2014 кубик рубика спарта-17

Dnepr Cube Day 2014 кубик рубика спарта-17

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022