Асистенти арбітра: Євген Данильченко (Луганськ) і Олександр Павлінов (Одеса)

Директор матчу: Віктор Гайворонський (Донецьк)

Суддівський спостерігач: Сергій Дзюба (Київ)

«Дніпро»: Баштаненко, Влад, Адамюк, Блізніченко, Вакулко (Кочергін, 46), Чеберячко, Баланюк, Назаренко (Андерсон, 62), Ротань – к/к, Сваток, Політило (Когут, 61)

Запасні: Шеліхов, Бохашвілі, Довбик, Лопирьонок

«Олександрія»: Леванідов, Микицей, Пономар, Яремчук (Огіря, 73), Цуріков, Полярус (Чорній, 62), Запорожан – к/к, Гітченко, Банада, Козак (Леонов, 65), Басов

Запасні: Рудик, Куліш, Чеботаєв, Шендрік

Гол.тренер – В.Шаран

Попередження: В.Кочергін (53), Р.Ротань (76)

Голи: В.Кочергін (85) — В.Пономар (11), Р.Яремчук (16, 61), Микицей (37)

В матчі 10-го тур «Ліги «Парі-Матч» футболісти ФК «Олександрія» зустрілися, мабуть, з одним із не досить зручних суперників – з дніпровським «Дніпром». До звітного матчу між собою гравці «Олександрії» та «Дніпра» в чемпіонатах України провели 8 матчів: 6 перемог дніпрян та 2 нічиї. Цей матч міг стати тим переломним моментом, коли фортуна повернулася обличчям до «Олександрії».

Перші хвилини матчу пройшли в рівній боротьбі. В діях обох команд було помітно багато сумбуру, жодна з команд не могла заволодіти ініціативою, м’яч переходив від одного суперника до іншого. Та все ж таки бажання олександрійців відзначитися першими в цьому матчі були більш вагомими. І вже на 11-й хвилині вони це розпочали доказувати. Артем Полярус, який повернувся в стартовий склад вперше після травми, виконав простріл в штрафний майданчик, після якого м’яч зрикошетив від Євгена Чеберячко в стійку, а Віталій Пономар, який був поряд, відіграв епізод до кінця і відправив м’яч в сітку воріт – 0:1. За кілька хвилин все той же Артем Полярус записав другий асист на свій рахунок в цьому поєдинку. Після його подачі зі стандарту Роман Яремчук ударом головою подвоює перевагу власної команди – 0:2. Згодом небезпечно по воротах олександрійців пробивав Денис Баланюк, проте йому бракувало точності. Та все ж налаштованість «трикольорових» сьогодні на перемогу була неймовірною. Вони спіймали справжній кураж. І на 37-й хвилині досить активний Артем Полярус знову асистує партнеру по команді. Цього разу, після подачі кутового Станіслав Микицей, випередивши захисника, ударом головою доводить рахунок в першому таймі до розгромного – 0:3. До речі, Станіслав сьогодні проводив свій сотий офіційний матч в складі ФК «Олександрія». Вітаємо!

Малюнок гри в другому таймі не змінився: дніпряни намагалися скоротити відставання, а наші земляки навпаки – збільшити перевагу. Що нашим землякам вдавалося краще. Справжній герой матчу Роман Яремчук, отримавши відмінний пас від Андрія Цурікова на половині поля господарів, наважився на удар метрів з 22-ти і оформив «дубль» у звітному поєдинку. Незабаром дніпряни мали шанс відзначитись у воротах Владислава Леванідова, але після навісу Андерсона Піку, Денис Баланюк пробив не точно. Та все ж таки старання дніпрян не виявились марними. На 85-й хвилині, після передачі з лівого флангу Владиславу Кочергіну вдалося розмочити рахунок. Руйнуючи стереотипи, «Олександрія» вперше в своїй історії впевнено перемагає «Дніпро».