До 15-річного ювілею ТОВ «УкрАгроКом»


Мій співрозмовник, невгамовний ентузіаст, аматор-спортсмен, капітан волейбольної команди ТОВ «УкрАгроКом» Олександр Йоник:

— 31 січня та 1-го лютого пройдуть спортивні змагання з 7-ми видів спорту в рамках вже 3-ої Спартакіади, яка буде приурочена 15-й річниці від дня заснування ТОВ «УкрАгроКом». Керівництво компанії приділяє особливу велику увагу не лише професійному спорту, а й масовому, в якому приймають участь працівники компанії, держслужбовці, освітяни, культура та медицина. Два роки тому генеральний директор ТОВ «УкрАгроКом» А.І.Кузьменко став ініціатором та сприяв відродженню забутого спортивного змагання на рівні району – Спартакіади. Цим самим стверджуючи просту істину: не тільки праця, а й культурний спортивний відпочинок — є важливою складовою здорового суспільства, його єднання.

— У яких видах спорту будуть змагатися спортсмени Олександрійщини?

— Першого дня, 31 січня, відбудуться попередні ігри серед команд з волейболу, міні-футболу, настільного тенісу – за вихід у півфінал. Місце зустрічі: Міський Палац спорту (ДЮСШ №2). Зранку заїзд команд, організаційні питання, жеребкування. А вже з 9.00 розпочнуться змагання.

— У яких місцях- залах будуть проходити ці змагання?

— Міні-футбол – ЗОШ №2, гімназія №1 ім.Т.Шевченка (спортивні зали);

— Волейбол (державний колегіум (школа №20, спортивний зал), (Палац Спорту);

— Настільний теніс (державний колегіум (школа №20, актовий зал (2-й поверх).

— Фінальні змагання Спартакіади відбудуться 1 лютого з вище названих видів спорту, до яких долучаються спортсмени з шашок, армреслінгу, легкоатлетичного п’ятиборства «Дружба» та з перетягування канату. Місце проведення: Міський Палац спорту (ДЮСШ №2, вул.Горького, 3).

Адміністрація групи компаній ТОВ «УкрАгроКом» та організаційний комітет запрошують мешканців Олександрійщини та гостей відвідати Спартакіаду. Не зупинятися на досягнутому! Разом – до перемоги!

Фото з власного архіву: учасники 2-ої Спартакіади, квітень-2014, с. Головківка.

І. Мельник

Істина від Олександрії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022