До цілющих джерел


Напередодні нового 2014-2015 навчального року, завершуючи літній туристичний сезон, вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради здійснили в період з 21 по 25 серпня 2014 року туристичний велопохід до цілющих джерел с. Іскрівка, Петрівського району.

Це цікаве місце знаходиться на кордоні Кіровоградської та Дніпропетровської областей. У селі Іскрівка б’є цілюще джерело, яке ще за життя відкрив отець Миколай, колишній священик храму (1905-1919 роки), який славився добрими справами, даром цілителя та провидця. За водою сюди приїздить багато паломників, а Святий Микола Іскрівський – єдиний канонізований церквою святий із Кіровоградщини. Свідки тих подій стверджують, що на їхніх очах відбувалися дива: незрячі раптом прозрівали, а каліки залишали милиці і йшли без них.

Той, хто занурюється в цю воду, спочатку відчуває холод, але потім – тепло. Саме це на собі й випробували юні туристи.
Поряд з селом також знаходиться джерело святої великомучениці Параскеви П`ятниці. Там також були водні процедури у велотуристів.

Надалі, маршрут «вершників» пролягав до відомого на теренах Кіровоградщини дослідно-селекційного дендрологічного лісового центру «Веселі Боковеньки», який був заснований на базі дендропарку «Веселі Боковеньки» та займає площу 539 гектарів.

Засновником парку був Микола Львович Давидов, який створив парк по проекту художника – пейзажиста І. В. Владиславського – Падалки.
Власник парку М. Л. Давидов працював над його створенням протягом 30 років. Парк був створений в ландшафтному стилі, де було посаджено біля 250 різних видів і форм деревно-чагарникових порід по берегах річки Боковенька на площі 109,3 гектари.

Подолавши маршрут у 225 кілометрів за п’ять днів, бадьорі юні велотуристи повернулися додому, залишивши приємні спогади від туристичної подорожі.

Керівник туристичної велогрупи, заступник директора БДЮТ Мажаєв Ю.В.

Управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022