Долучайтесь до гарту


Мій співрозмовник, мій колега Юрій Кузнєцов, блогер спортивного сайту «Все о спорте в Александрии».

У телефонній розмові Юрій повідомив, як і планувалося раніше, в Палаці спорту по вул. Горького, 3, 10 січня, в суботу, відбудеться турнір по воркауту.

— У перекладі воркаут – тренування, вуличний фітнес – одна із різновидностей масових занять, що включає в себе виконання різноманітних вправ на турніках, — говорить організатор змагань. – Головна увага приділяється на роботу з вагою тіла, що розвиває силу та витримку. Це свого роду дворові спортсмени.
— Які вправи будуть виконувати учасники олександрійських змагань?
— У наших змаганнях спортсмени будуть змагатися в трьох вправах: підтягування на турніку з вагою 32 кг, віджимання на брусах з вагою 48 кг, і третя вправа — вільні вправи (фрістайл), гадаю, сама найцікавіша і глядацька.
— Юрію, організувати такий захід дуже складно у наш час…
— Складно, але потрібно. На участь у змаганнях подано заявки з 10 різних міст України, — це особливо радує, оренда залу (з обов`язковими бахілами), приїзд суддів по воркауту, їх показові виступи, 2 з яких були учасниками команди SLS, фіналиста шоу «Україна має талант-5». Інший — чемпіон світу по воркауту – 2012, ще один — переможець 2014 року чемпіонату України з Street lifting. Залучив до участі показові виступ «Школи розвідників». Будуть і танці — брейк-данс та паркур від команди «Хлопці в широких штанях». Олександрія не так вже і «балувана» спортивними змаганнями в яких можуть взяти участь усі, хто бажає перевірити свої сили та долучитися до спортивного гарту. Приходьте, приймайте участь, виборюйте головний приз сайту «Все о спорте в Александрии». Гарний відпочинок і бажаний настрій гарантовано.

І. Мельник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022