Досягнення клубу «Захист»


Напередодні новорічних свят, 28 грудня, президента та трьох вихованців ПСК «Захист» було запрошено в Управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради. В урочистій обстановці начальник управління Вікторія Чернецька подякувала Андрію Ярошевському за гідне виховання молоді та вручила посвідчення «Кандидат в майстри спорту» Нікіті Більчичу, Володимиру Суржику та Владиславу Радченко, які вони отримали за підсумками Чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства.

Колектив патріотично-спортивного клубу «Захист» приєднується до привітань та бажає нашим хлопцям міцного козацького здоров’я та подальших успіхів у спортивній кар’єрі!

Також керівництво патріотично-спортивного клубу «Захист», колеги, спортсмени, всі кому не байдужі спортивні досягнення наших земляків вітають Владислава Фоменка, Майстра спорту України з військово-спортивних багатоборств, з призначенням обласної спортивної стипендії на 2019 рік.
Бажаємо подальших творчих успіхів на спортивній ниві, міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба! Нехай ця стипендія буде додатковим потужним стимулом для невпинного самовдосконалення, спортивного та професійного росту!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022