Досягнення ветерана

спорт александрия
Вдалою стала осінь на спортивні досягнення для нашого земляка Лашкула В. В.

З 30 вересня по 2 жовтня в місті Ялті на стадіоні «Авангард» проходили Всеукраїнські ігри з легкої атлетики серед ветеранів спорту пам’яті М. М. Баки. Змагання зібрали більше 200 учасників з усіх областей України, АР Крим та міста Києва.

Кіровоградську область представляв олександрієць Василь Лашкул, який виступав у віковій категорії 50-54 роки. На біговій дистанції 1500 м, з результатом 4 хвилини 35 секунд він посів І місце, а на дистанції 3000 м, з результатом 9 хвилин 58 секунд — ІІ місце. У рейтингу серед усіх чоловіків він посів ІІІ місце.

Там же, з 3 по 7 жовтня, проходив Чемпіонат України і V Всеукраїнські ігри з поліатлону серед ветеранів спорту пам’яті М. М. Баки. У віковій групі 50-54 роки Василь Лашкул, виборов два других місця.

Паралельно проходив кубок світу з поліатлону серед ветеранів спорту, в якому брали участь команди Росії, Казахстану, Білорусі, Естонії та України. Виступаючи у складі збірної України наш земляк завоював ІІ місце.

Поїздка відбулася завдяки підтримці керівництва Олександрійської РДА та ТОВ «УкрАгроКом».