Дружба через спорт


Вже стало традиційними волейбольні змагання, що проходять під егідою групи компаній ТОВ «УкрАгроКом». І цього разу директор елеватора Олександр Йонік (с. Березівка) – безмінний капітан волейбольної команди елеватору, зібрав біля КСК «Ніка» на волейбольній площадці, що була облаштована за кілька днів команди волейболістів з м. Знам`янки, с. Диківка, Олександрівки (Олександрійський район) та елеватора.

— Товариські змагання з волейболу були приурочені до 25-ї річниці незалежності України. Такі змагання є частиною повсякденного життя нашої компанії, що сповідує не лише успішну працю, а й здоровий спосіб життя. Такі змагання додають наснаги, більше здружують колективи, заряджають на нові звершення. Сьогодні товариська зустріч не передбачала вручення нагород. Сьогодні переможцями були всі, бо переможцем стала дружба і захопленість волейболом. Подібні змагання, коли до нас приїжджають спортсмени з сусідніх районів області, доводять просту істину: спорт – це мир, дружба і хороший настрій. А стосовно волейбольного майданчика, то через деякий час тут будуть і лавки, і сітка навколо майданчика, і штучне поле, щоб весняно-літні змагання відбувалися на свіжому повітрі, щоб більше молоді долучалося до спорту, до волейболу, — відмітив організатор змагань Олександр Йонік.

Учасники змагань, гості з сусіднього міста та району, відзначили щиру гостинність господарів, невимушену атмосферу дружби і поваги до гостей, та запевнили, що віднині вони будуть постійними учасниками подібних змагань, що буде проводити «УкрАгроКом». У свою чергу вони запросили на кінець вересня до Знам`янки, на день міста волейбольні команди Олександрійщини.

І.Мельник
Істина від Олександрії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022