Дружба через спорт


Вже стало традиційними волейбольні змагання, що проходять під егідою групи компаній ТОВ «УкрАгроКом». І цього разу директор елеватора Олександр Йонік (с. Березівка) – безмінний капітан волейбольної команди елеватору, зібрав біля КСК «Ніка» на волейбольній площадці, що була облаштована за кілька днів команди волейболістів з м. Знам`янки, с. Диківка, Олександрівки (Олександрійський район) та елеватора.

— Товариські змагання з волейболу були приурочені до 25-ї річниці незалежності України. Такі змагання є частиною повсякденного життя нашої компанії, що сповідує не лише успішну працю, а й здоровий спосіб життя. Такі змагання додають наснаги, більше здружують колективи, заряджають на нові звершення. Сьогодні товариська зустріч не передбачала вручення нагород. Сьогодні переможцями були всі, бо переможцем стала дружба і захопленість волейболом. Подібні змагання, коли до нас приїжджають спортсмени з сусідніх районів області, доводять просту істину: спорт – це мир, дружба і хороший настрій. А стосовно волейбольного майданчика, то через деякий час тут будуть і лавки, і сітка навколо майданчика, і штучне поле, щоб весняно-літні змагання відбувалися на свіжому повітрі, щоб більше молоді долучалося до спорту, до волейболу, — відмітив організатор змагань Олександр Йонік.

Учасники змагань, гості з сусіднього міста та району, відзначили щиру гостинність господарів, невимушену атмосферу дружби і поваги до гостей, та запевнили, що віднині вони будуть постійними учасниками подібних змагань, що буде проводити «УкрАгроКом». У свою чергу вони запросили на кінець вересня до Знам`янки, на день міста волейбольні команди Олександрійщини.

І.Мельник
Істина від Олександрії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021