«Дружба» визначила переможців


11 листопада в ЗОШ №2 ім. М.Горького, де віднедавна діє шаховий клуб «Біла тура», відбулося нагородження переможців шахового турніру «Дружба — 2016» серед ветеранів та молоді. Протягом місяця від найменшого учасника турніру від 5 років і до 80 змагалися шахісти за головний приз – Кубок «Дружба-2016» та за право бути переможцем в трьох групах.

Керівник «Білої тури» Г.В.Івасенко підводячи підсумки змагань, наголосив:

— Місяць юні шахісти нашого клубу змагалися у шаховому турнірі «Дружба-2016» серед ветеранів та молоді. Досвід і молодість – це той початковий сплав інтелекту, що додасть юному поколінню шахістів зацікавленість та хороший урок. Нам приємно відмітити, що сьогоднішні наші мови набагато кращі, ніж до цього часу. Ми маємо світлу і велику аудиторію, в якій тепло і затишно, яку нам передали в користування міська рада. Ми вдячні депутату міської ради VIII скликання, нашому постійному меценату Володимиру Васильовичу Дожджанику, який всьоме фінансово допомагає проводити змагання з шахів та шашок. Скажу, що у турнірі прийняло участь 43 юних учасників ( до речі, гурток розрахований на 25 осіб). Це прекрасно, що з кожним роком все більше батьки долучають дітей до грив шахи. Серед переможців, які боролися за Кубок в трьох групах визначилися переможці. У групі «С» 1 місце завоювала Оля Огульчинська, 2- за Кирилом Косяком , 3- за Іллею Жиром, який виконав норматив 1 дорослого розряду. У «В» рівних не було Данилу Якименку, друге місце сталося Родіону Семенькову, третє – у Станіслава Бойко. У групі «А», в яку входили ветерани та дорослі, Кубок «Дружба-2016», «золота» медаль та Диплом 1 ступеня дістався ветерану шахової гри Олександру Ручці, друге місце за Захарієм Пазиничем, «бронзу» виграв Володимир Щеглюк.

Вручаючи нагороди спонсор турніру В.Дожджаник в свою чергу підкреслив:

— Мені імпонує, що кожного разу на турнірах все більше з`являється юних любителів гри в шахи. Подібні турніри – це крок вперед, це досвід, знання і розвиток інтелекту кожного малюка, який віддає перевагу не комп`ютерам, а розумовій грі. Я завжди буду стимулювати гру в шахи. Нехай все більше дітей долучаються до цієї гри. Радий бачити батьків, які сьогодні прийшли, щоб привітати своїх діток з першими успіхами. Двічі на рік: весна-осінь ми проводимо міжрегіональні турніри, в яких приймають участь шахісти та любителі шашок з Кропивницького, Знам`янки, Долинської, Кременчука, Світловодська, Олександрівки…. Чекаємо, що на них будуть представлені і всі гуртківці «Білої тури». Розвивайте, популяризуйте, вдосконалюйтесь, перемагайте, бо – це гра високого інтелекту та тонкого мислення, що розвиває талант, а ми будемо вам надавати підтримку.

О. Оскар
Істина від Олександрії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021