«Дружба» визначила переможців


11 листопада в ЗОШ №2 ім. М.Горького, де віднедавна діє шаховий клуб «Біла тура», відбулося нагородження переможців шахового турніру «Дружба — 2016» серед ветеранів та молоді. Протягом місяця від найменшого учасника турніру від 5 років і до 80 змагалися шахісти за головний приз – Кубок «Дружба-2016» та за право бути переможцем в трьох групах.

Керівник «Білої тури» Г.В.Івасенко підводячи підсумки змагань, наголосив:

— Місяць юні шахісти нашого клубу змагалися у шаховому турнірі «Дружба-2016» серед ветеранів та молоді. Досвід і молодість – це той початковий сплав інтелекту, що додасть юному поколінню шахістів зацікавленість та хороший урок. Нам приємно відмітити, що сьогоднішні наші мови набагато кращі, ніж до цього часу. Ми маємо світлу і велику аудиторію, в якій тепло і затишно, яку нам передали в користування міська рада. Ми вдячні депутату міської ради VIII скликання, нашому постійному меценату Володимиру Васильовичу Дожджанику, який всьоме фінансово допомагає проводити змагання з шахів та шашок. Скажу, що у турнірі прийняло участь 43 юних учасників ( до речі, гурток розрахований на 25 осіб). Це прекрасно, що з кожним роком все більше батьки долучають дітей до грив шахи. Серед переможців, які боролися за Кубок в трьох групах визначилися переможці. У групі «С» 1 місце завоювала Оля Огульчинська, 2- за Кирилом Косяком , 3- за Іллею Жиром, який виконав норматив 1 дорослого розряду. У «В» рівних не було Данилу Якименку, друге місце сталося Родіону Семенькову, третє – у Станіслава Бойко. У групі «А», в яку входили ветерани та дорослі, Кубок «Дружба-2016», «золота» медаль та Диплом 1 ступеня дістався ветерану шахової гри Олександру Ручці, друге місце за Захарієм Пазиничем, «бронзу» виграв Володимир Щеглюк.

Вручаючи нагороди спонсор турніру В.Дожджаник в свою чергу підкреслив:

— Мені імпонує, що кожного разу на турнірах все більше з`являється юних любителів гри в шахи. Подібні турніри – це крок вперед, це досвід, знання і розвиток інтелекту кожного малюка, який віддає перевагу не комп`ютерам, а розумовій грі. Я завжди буду стимулювати гру в шахи. Нехай все більше дітей долучаються до цієї гри. Радий бачити батьків, які сьогодні прийшли, щоб привітати своїх діток з першими успіхами. Двічі на рік: весна-осінь ми проводимо міжрегіональні турніри, в яких приймають участь шахісти та любителі шашок з Кропивницького, Знам`янки, Долинської, Кременчука, Світловодська, Олександрівки…. Чекаємо, що на них будуть представлені і всі гуртківці «Білої тури». Розвивайте, популяризуйте, вдосконалюйтесь, перемагайте, бо – це гра високого інтелекту та тонкого мислення, що розвиває талант, а ми будемо вам надавати підтримку.

О. Оскар
Істина від Олександрії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022