ДЮСШ на 1 місці!

александрия дворец спорта
Дитячо–юнацька спортивна школа №2 у 2013 році (вже не вперше!) здобула І місце в огляді–конкурсі на кращу організацію навчально–спортивної та виховної роботи серед СДЮСШОР та ДЮСШ Кіровоградської області.
У спортивно-навчальному закладі відкрито 8 відділень: волейбол, баскетбол, бокс, футбол, спортивна гімнастика, велоспорт, кіокушинкай карате та гандбол, 54 навчальні групи, з них 33 групи – початкової підготовки та 21 група – початкової базової підготовки. З 654-ма вихованцями працює 25 тренерів.

Протягом 2012-2013 навчального року вихованці ДЮСШ №2 взяли участь у 103-х змаганнях різних рівнів. Найбільші досягнення мають вихованці відділень «кіокушикай карате», боксу та волейболу ДЮСШ №2, які здобувають перемогу на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
Найкращі результати у Нелєпи Артема (віділення «кіокшинкай карате», 2-х разовий чемпіон України); Лагно Світлани (віділення «кіокшинкай карате», майстер спорту, 2-х разова чемпіонка Європи); Рожкова Євгена (віділення «кіокшинкай карате», 2-х разовий чемпіон України); Слинька Максима (віділення «кіокшинкай карате» чемпіон Європи, призер чемпіонату Європи); Бондаренко Ангеліни (відділення «бокс», чемпіонка Світу); Неудачіна Тараса (відділення «бокс», чемпіон України серед чоловіків до 22 років, бронзовий призер чемпіонату України серед чоловіків); Гайового Дмитра (відділення «бокс», чемпіон Кіровоградської області); Чорнобривця Акіма (відділення «бокс», чемпіон України, чемпіон Кіровоградської області); Соколова Костянтина (відділення «бокс», чемпіон Кіровоградської області).
Команда дівчат відділення «волейболу» ДЮСШ №2 здобула І місце на обласній спартакіаді школярів з волейболу (м.Олександрія), І місце у Всеукраїнському турнірі з волейболу серед дівчат 1998-1999 р.н. (м.Маріуполь), ІІ місце в Міжнародному турнірі з волейболу серед дівчат (м.Харків).
За підсумками 2012-2013 навчального року один вихованець закладу виконав норматив Майстра спорту, підготовлено 3 КМС, 13 вихованців здобули І розряд, а 193 – масові розряди.
Очолює колектив Флоря Віталій Вікторович.

Олександрійська міська рада

Репортаж ТРК КТМ.

8 комментариев

Add a Comment
  1. В органах награждавших вашу школу

  2. Можешь выйти и спросить

  3. Конкретнее? Выйти на улицу в Кировограде и спрашивать?

  4. Поинтересуйтесь в Кировограде.

  5. Откуда информация? Есть какие-то подтверждающие документы?

  6. Школ много,а участвовала только Александрийская.

  7. По всей области только одна школа?!

  8. Правда В конкурсе участвовала только одна школа.Поздравляем.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022