Фінальні обласні сільські спортивні ігри 2013

спорт александрия
28 вересня 2013 р у смт. Олександрівці проходила обласна спартакіада серед сільських фізкультурно-спортивних клубів. Ці змагання проводяться поетапно, починаючи з низових ланок серед окремих спортсменів і команд фізкультурно-спортивних клубів з метою широкого залучення усіх верств сільського населення до занять найбільш доступними і поширеними на селі традиційними видами спорту.

Проведення обласних змагань є в деякій мірі підведенням підсумків фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи в територіальних фізкультурно-спортивних клубах «Колос».

Спартакіада проходила між командами районів Кіровоградської області і зібрала більше трьохсот учасників. Команду Олександрійського району представляли спортсмени фізкультурно-спортивних клубів — сел. Олександрівки, Головківки, Куколівки, Войнівки , Доброї Надії та колективи фізкультури і спорту: Олександрійський РВ УМВС, елеватор ТОВ «УкрАгроКом», Ветеринарна медицина Олександрійського району, Куколівська і Олександрівська ЗОШ районного відділу освіти.

Розпочалися змагання з виступів «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Сім’я Олександрійського району Флакей Сергій, Наталія та син Михайло проявили себе як дуже спортивна та дружна родина після двох естафет посідали другу сходинку, та передчуття перемоги на третій естафеті «Боулінг» зіграв злий жарт, Сергій і Наталія не змогли влучити у фішки. Наша сім’я посіла п’ятє місцем та принесла команді — 16,5 залікових очок.

Другим видом програми було силове єдиноборство – «армспорт». Честь Олександрійщини захищали серед жінок Флакей Наталія з с. Куколівка. У Наталії це були перші змагання, за браком досвіду вона не змогла себе проявити і посіла у підгрупі третє місце. Представники чоловічої статі також в перше взяли участь у змаганнях обласного рівня: Романюк Євгеній з с. Добра Надія у ваговій категорія до 90 кг при своїй вазі 70 кг переміг своїх суперників у відбіркових поєдинках, та фіналі посів ІІІ – місце. Представник с. Войнівки Тарасенко Віктор вага понад 90кг зайняв друге місце у підгрупі поступившись спортсмену який став срібним призером сього річних змагань. Вони теж принесли команді 16 очок, зайнявши шосте загальнокомандне місце.

Паралельно з «армспортом» стартували змагання з тенісу настільного та волейболу.

Команду з тенісу настільного представляли: у чоловічому розряді досвідчений тенісист неодноразовий переможець чемпіонатів і першостей Всеукраїнських та обласних змагань Лум’яник Станіслав, а в жіночому розряді Бабич Тетяна юна тенісистка ДЮСШ «Колос» з с. Олександрівки.

Лум’яник Станислав провів 9-ть зустрічей у 6-ти вийшов переможцем — ІV особисте місце, Бабич Тетяна виступаючи вперше на такого рівня змаганнях посіла — VI особисте місце. Тенісисти в спартакіаді області зайняли V загально командне місце і набрали 17 залікових очок.

У волейболі — жереб був не дуже втішний для нашої команди звів у підгрупі з неодноразовими Чемпіонами Кіровоградської області з місцевою командою, до речі вони стали чемпіонами і цей раз ( примітка автора щоб читач пізнав всю атмосферу змагань за команду з смт. Олександрівка виступають гравці які в минулому виступали в командах вищої та першої ліги Кандидати та Майстри Спорту з волейболу). Олександрійський район представляла команда Елеватор ТОВ «УкрАгроКом» капітан команди Йоник Олександр.

От же у першій грі протистояти «майстрам» з Олександрівки було дуже нелегко наша команда поступилась у двох партіях з рахунками 8:11 і 9:11, у другій грі наші волейболісти одержали впевнену перемогу над командою Новгородківського району з рахунком перша партія 11:5 та друга партія 11:4. Команда загалом грала добре, але друге місце у підгрупі не дало право змагатись за призові місця бо з підгрупи виходить команда яка посіла перше місце,команда зайняла загально командне — ІV місце.

Наші богатирі у змаганнях з перетягування канату зайняли загальнокомандне — ІV місце.

Після закінчення змагань були підведені підсумки обласних сільських спортивних ігор команда Олександрійського району набрала залікових 83,5 очка і посіла — V загальнокомандне місце.

Участь спортсменів Олександрійського району в обласній спартакіаді серед команд фізкультурно-спортивних клубів показала що сільським і селищним фізкультурно-спортивним клубам потрібно активізувати фізкультурно-оздоровчу роботу серед сільського населення, більше приділяти уваги проведенню спортивно-масових заходів, розширенню та зміцненню спортивно-матеріальної бази на місцях, районній організації ВФСТ «Колос» більш тісніше співпрацювати з сільськими та селищними радами в напрямку розвитку сільського спорту, залученню молоді до занять спортом, розширенню мережі районної ДЮСШ.

Районна організація ВФСТ «Колос», спортсмени району вдячні депутату ВР України Кузьменко С.А. і голові райдержадміністрації Згамі В.М., за надану допомогу та підтримку збірної команди району в участі в обласних сільських спортивних іграх.

Ми дирекція Олександрійської районної організації ВФСТ «Колос» дякує спортсменам і меценатам за активну життєву позицію і бажаємо спортивних успіхів, здоров’я, всього найкращого і головне щоб сільський спорт розвивався і надалі, фізична культура займала не останнє значення в вашому житті.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022