Фінальні змагання Першості ВФСТ «Колос» АПК України з футзалу


З 15-17.04.2016 року в м. Переяславі-Хмельницькому відбулися фінал ьні змагання на Першість ВФСТ «Колос» АПК України з футзалу серед юнаків 2001 р.н. Нашими суперниками у фіналі були команди п’яти областей Івано-Франківська , Сумська, Житомирська, Миколаївська, та Волинська.

Збірна к оманда ДЮСШ «Колос» була представлена гравцями з с. Головківка тренер Голосенко А.В. смт. Нова Пр ага тренер Великий М.В. с. Комінтерн Губа В.Л. та с. Войнівка Козоріз В . Б.

В груповому турнірі в першій грі команда ДЮСШ «Колос» зустрілась з командою «М ДЮСШ » Миколаївської обл. зустріч закінчилась з рахунком 5:4 на нашу користь, гра була дуже бойова. В другій грі наша команда помі рялась силами з командою « Люблинець » Волинської обл. й одержал а впевнену перемогу з рахунком 10:3.

Перемога у підгрупі дала шанс позмагатись за перше місце у фінальній частині Першості де наша команда змагалась з командою «Колосок» Житомирської області гра була дуже напруженою. Нашим юним футболіста треба було постійно відіграватися, і на остатній хвилині ми все-таки зуміли влучним ударом поставити крапку, юні футболісти не впустили свій шанс і од ержали перемогу з рахунком 5:4. І м – ДЮСШ «Колос» Олександрійський р-н. Фінал Першості України Всеукраї нського ФСТ «Колос» дійсно видався бойовим.

Фіналісти зма гань були нагородженні Кубком, медалями та грамотами Центральної ради ВФСТ «Колос». Г равець нашої команди був признаний кращім гравцем турніру та нагороджений іменним призом і тортом.

Дирекція спортивної школи, тренерсько- педагогічний колектив, батьківський комітет та учні-спортсмени ДЮСШ «Колос» Олександрійської районної організації ВФСТ «Колос» щиро дякують голові Олександрійської РДА Курупу Б.А. за підтримку та піклування за юних спорт сменів Олександрійського району, я кі у свою чергу достойно виступили на цих змаганнях та виправдали сподівання.

Побажаємо здоров’я, успіхів у навчанні та підкорення спортивних вершин юним футболістам. Так тримати.

Спец. кор. Максим Перепелиця.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2021