Фінальні змагання Першості ВФСТ «Колос» АПК України з футзалу


З 15-17.04.2016 року в м. Переяславі-Хмельницькому відбулися фінал ьні змагання на Першість ВФСТ «Колос» АПК України з футзалу серед юнаків 2001 р.н. Нашими суперниками у фіналі були команди п’яти областей Івано-Франківська , Сумська, Житомирська, Миколаївська, та Волинська.

Збірна к оманда ДЮСШ «Колос» була представлена гравцями з с. Головківка тренер Голосенко А.В. смт. Нова Пр ага тренер Великий М.В. с. Комінтерн Губа В.Л. та с. Войнівка Козоріз В . Б.

В груповому турнірі в першій грі команда ДЮСШ «Колос» зустрілась з командою «М ДЮСШ » Миколаївської обл. зустріч закінчилась з рахунком 5:4 на нашу користь, гра була дуже бойова. В другій грі наша команда помі рялась силами з командою « Люблинець » Волинської обл. й одержал а впевнену перемогу з рахунком 10:3.

Перемога у підгрупі дала шанс позмагатись за перше місце у фінальній частині Першості де наша команда змагалась з командою «Колосок» Житомирської області гра була дуже напруженою. Нашим юним футболіста треба було постійно відіграватися, і на остатній хвилині ми все-таки зуміли влучним ударом поставити крапку, юні футболісти не впустили свій шанс і од ержали перемогу з рахунком 5:4. І м – ДЮСШ «Колос» Олександрійський р-н. Фінал Першості України Всеукраї нського ФСТ «Колос» дійсно видався бойовим.

Фіналісти зма гань були нагородженні Кубком, медалями та грамотами Центральної ради ВФСТ «Колос». Г равець нашої команди був признаний кращім гравцем турніру та нагороджений іменним призом і тортом.

Дирекція спортивної школи, тренерсько- педагогічний колектив, батьківський комітет та учні-спортсмени ДЮСШ «Колос» Олександрійської районної організації ВФСТ «Колос» щиро дякують голові Олександрійської РДА Курупу Б.А. за підтримку та піклування за юних спорт сменів Олександрійського району, я кі у свою чергу достойно виступили на цих змаганнях та виправдали сподівання.

Побажаємо здоров’я, успіхів у навчанні та підкорення спортивних вершин юним футболістам. Так тримати.

Спец. кор. Максим Перепелиця.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022