ФК «Александрия» поздравил с Новым годом инопланетян :)


Новогоднее поздравление, опубликованное на официальном сайте ФК «Александрия», содержит, помимо прочего, и поздравления представителям внеземных цивилизаций 🙂 Радует, что несмотря на тяжелый год, работники пресс-службы ФК сохранили чувство юмора 🙂

— Вітаємо: вболівальників команди, шанувальників українського футболу, олександрійців і жителів планети Земля (або й представників позаземних цивілізацій), телевізійних, інтернет- і друкованих журналістів — всіх, хто протягом 2017 року був з нами — з футбольним клубом «Олександрія».

Зазвичай, усі бажають всіляких гараздів, успіхів, тощо, та ми хочемо нагадати слова британського урядовця Вінстона Черчіля, коли той прийняв керування державою у найбільш небезпечний для неї момент:

— Усе, що я можу вам гарантувати — це кров, піт і сльози.

Ці слова видатного англійця є також і надзвичайно спортивними — тому, наступний рік не буде для нас легким. Але ми гарантуємо — він буде спортивно цікавим.

Також у період між іграми ми бажаємо вам доброго відпочинку і абстрагування від спортивних емоцій — приділіть цей час своїм друзям і близьким і побажайте їм здоров’я, щастя, миру і достатку.

З наступаючими святами Різдва Христового та Нового року!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Все о спорте в Александрии © 2013 - 2022