ФК «Гірник» (Кривий Ріг) – ФК «Олександрія» — 2:5

ФК «Гірник» (Кривий Ріг) – ФК «Олександрія» — 2:5 (1:1)

13.01.2016р., 15-00, НТБ ФК «Гірник», +5

Арбітр – М.Поліщук (Кривий Ріг)

Асистенти арбітра: А.Кіяшко, Є.Дзюбас (обидва — Кривий Ріг)

«Гірник»:Гурін, Бринько, новачок, Терехов, новачок, Рябов, новачок, Дацюк, Сніжко, новичок, новачок. В другому таймі на поле виходили: Дорош, Шмат, Сантрапінських, новачки.

Гол.тренер – Г.Приходько

ФК «Олександрія»: Новак, Чеботаєв, Імереков, Єлсуков, Чорній, Старенький, Мілько, Віценець, Вечурко, Пісоцький, Есеола.

2-й тайм: Рудик, Чеботаєв, Бичков, Леонов, Вовченко, Куліш, Полярус, Піскун, Мілько, Гуськов, Банада.

Гол.тренер – В.Шаран

Голи: А.Терехов (40), Є.Сантрапінських (52) – А.Чорній (42 – пенальті), Д.Леонов (51), С.Куліш (55, 66), Б.Бичков (57)

Свій перший контрольний поєдинок в 2016 році футболісти ФК «Олександрія» провели проти добре відомого і неодноразового спаринг-партнера – криворізького «Гірника». Стартовий склад олександрійців склали гравці, які були менше задіяні в осінній частині чемпіонату, а також потенційні новачки команди. Керманич «гірників» Г.Приходько також в старті випустив експериментальний склад: половина гравців – це добре відомі імена, а інші – гравці, що перебувають на оглядинах в команді.

Дебют матчу був за нашими земляками. Вони контролювали м’яч, вдало комбінували та при найменшій нагоді створювали небезпечні моменти біля воріт суперника. В першій половині зустрічі можливість записати гол на свій рахунок мав А.Чорній, але його удар із-за меж штрафного майданчика пройшовся над поперечиною. Згодом С.Старенький мав два шанси відзначитися, але в першому випадку після прострільної передачі, опинившись в районі одинадцятиметрової позначки, пробив мимо воріт, а в другому – удар з льоту із-за меж штрафного майданчика прийшовся в руки голкіпера. Олександрійці і надалі продовжували атакувати. На 32-й хвилині, після удару потенційного новачка команди В.Віценця м’яч влучив у поперечину, а від неї зрикошетив за лінію у воротах, але арбітр матчу не зупинив гру і продовжив матч, аргументуючи, що голу не було. Під завісу першого тайму «Гірник» провів одну з своїх атак, яку їм вдалося реалізувати. А.Новак зіграв руками за межами штрафного майданчика, за що арбітр призначив штрафний. Удар зі стандарту прийшовся у стінку, але першим на добиванні опинився А.Терехов, який і відправив м’яч у сітку воріт – 1:0. Та от не довго раділи господарі поля. Вже через 2 хвилини проти нашого гравця було порушено правила в штрафному майданчику «Гірника», за що арбітр призначив пенальті, який чітко реалізував А.Чорній – 1:1.

Малюнок гри в другому таймі не змінився, а от події розвивалися швидше. Спочатку на 51-й хвилині голкіпер «гірників» помилився на виході і олександрійці вивели Д.Леонова на пусті ворота, який виводить свою команду вперед – 1:2. За хвилину, щойно гості розвели м’яча в центрі пола, тут же Є.Сантрапіських замкнув навісну передачу з лівого флангу, зрівнявши рахунок – 2:2. Олександрійці, спіймавши кураж, продовжили бомбити ворота суперників, відгрузивши їм протягом 3-х хвилин ще два м’ячі. Спочатку потенційний новачок команди, який в осінній частині чемпіонату захищав кольори «Металіста», С.Куліш вийшов віч-на-віч з голкіпером і з 10-ти метрів чітко пробив повз Гуріна – 2:3. А згодом, Б.Бичков ударом з льоту переправив м’яч у ворота 2:4. Захисні редути «Гірника» були просто безсилими перед натиском наших земляків. Все той же С.Куліш ввірвався в штрафний майданчик, обіграв захисника і точно пробив в дальній кут – 2:5. Господарі могли скоротити відставання, але удар О.Шмата прийняла на себе стійка, а згодом після навісу Є.Сантрапінських, Р.Дорош не дістав м’яч головою. На 73-й хвилині С.Куліш мав шанс оформити «хет-трик», але його удар прийшовся у стійку. На далі гра проходила під диктовку олександрійської команди, проте забитих голів побачити не довелося.