Головний арбітр – Арановський Євген (Київ).
Асистенти арбітра – Халамендик Євген (Київ), Матяш Віктор (Донецьк).
Спостерігач арбітражу – Покідько Ігор (Полтава).

«Карпати»: Р. Мисак , І. Пластун к/к , А. Новотрясов , А. Маркович, В. Костевич , М. Даушвілі, О. Голодюк, І. Худоб’як (О.Гуцуляк, 67) Г. Кадимян (В.Кравець, 76), Д. Кльоц (А.Карноза, 59), Г.Бланко-Лещук.

Запасні: Р. Підківка, Г. Окечукву, І. Лобай, В. Страшкевич.

ФК «Олександрія»: А.Новак, С. Микицей, В. Пономар, А.Запорожан к/к, В. Грицук (Д.Леонов, 59), С. Чеботаєв, М. Імереков (А.Шендрік,68), Ю. Путраш (А.Чорній,46), Є. Банада, М. Козак, С. Басов.

Запасні: В. Леванідов, С.Куліш, Д. Дедечко, Есеола.

Головний тренер – В. Шаран.

Попередження: Г. Кадимян (31), М.Даушвілі (37), О.Голодюк (42), Г.Бланко-Лещук (66), С.Микицей (22), А.Новак (82), А. Чорній( 90+3).

Голи: А. Карноза, 73, 90+5, — В.Пономар, 70, А. Чорній- 75.

У звітному матч було дуже багато підтекстових складових моментів. «Карпати» в цьому році ще не мають смаку перемог, олександрійці натомість на стадіоні «Ніка» сенсаційно вибили в чвертьфіналі київське «Динамо». Враховуючи той факт, що Володимир Шаран був як гравцем так і головним тренером «Карпат», за всіма цими чинниками приховувалась цікава інтрига. Ця гра мала велике значення для обох команд. У разі перемоги олександрійці значно поліпшували свої шанси за вихід в Лігу Європи, а львів`яни в цьому двобої втрачали б свій шанс. До цього суперники в чемпіонатах України провели 7 матчів. На рахунку суперників по одній перемозі, а 5 поєдинків завершилися внічию. Різниця м’ячів 9-7=+2 на користь олександрійців. У 1 /16 Кубка України в сезоні 2008/2009 років перемогу святкували наші земляки – 1:0. Гол на рахунку Є. Шупіка. Слід сказати, що господарям у матчі не зможуть допомогти гравці захисту А.Гітченко та Д.Мірошніченко. Битва за Європу – так назвали цей матч на початку гри. Перша 10 хвилинка пройшла під диктовку «олександрійців». Наші футболісти більше грали флангами, і більшу частину на половині поля суперника, але до завершального удару справа так і не дійшла. Поступово господарі перехопили ініціативу. Стали загострювати ситуацію біля воріт гостей, а далі гра стала ще повільнішою. У ці хвилини головною тезою обох команд була обережність – здебільшого боротьба відбувалась у центрі поля. Небезпечний момент біля воріт А.Новака господарі створили на 21-й хвилині. Д.Кльоц зробив прострільну передачу з лівого флангу в штрафний майданчик та Г. Бланко-Лещуку не вистачило лічених сантиметрів, щоб дотягнутися до м’яча, та нанести удар по воротах. За кілька хвилин вже сам Г.Бланко-Лещук, скориставшись помилкою захисників «Олександрії», наніс потужний удар, та на щастя м’яч пролетів вище воріт.На 24-й хвилині була спроба олександрійців завершити атаку влучним ударом, але після скидки В. Грицука, Є. Банада пробив вище воріт.Перший кутовий в матчі на 26 хвилині виконали олександрійці. Гості отримали право на небезпечний стандарт з лівого флангу та в останню мить капітан команди І. Пластун зняв м’яч з голови С.Микицея.На 38-й хвилині матчу олександрійці використали домашню заготовку, коли В.Грицук з лівого флангу подав кутовий, але не в штрафний майданчик як це постійно робиться, а по центру за лінією штрафного майданчика, і набігаючий А.Запорожан завдав потужного удару низом. І тільки вправність та розторопність Р. Мисака не дала можливості м’ячу опинитися в сітці воріт. Під завісу першого тайму наші земляки могли створити гольовий момент, та Ю.Путраш, виконав далеко не кращу передачу з лівого флангу в штрафний майданчик. Більше двох хвилин гості тримали в облозі захист «Карпат», але контролюючи м’яч, не спромоглися завдати результативного удару по воротах.

Найнебезпечніший момент господарі створили на 55-й хвилині матчу. Г.Кадимян з лівого флангупрострелив майже на лінію воротарського майданчика, і Г.Бланко-Лещук у падінні головою завдав підступного удару – виручив А.Новак. 60-та хвилина матчу запам’яталась цікавими комбінаціями господарів на правому фланзі своїх атак. Добре, що до удару справа не дійшла. Одним з найактивніших гравців у другому таймі був гравцем господарів А. Карноза, який значно підсилив гру «Карпат». На 64-й хвилині він взяв ініціативу на себе, і здалеку потужно пробив по воротах, м’яч пролетів вище воріт.Наші земляки очікували на зручний момент, і він таки наступив. Д.Леонов з-за меж штрафного майданчика, лівого флангу послав м’яч низом у центр центр карної зони, де кращій бомбардир нинішнього чемпіонату в складі «Олександрії» В.Пономар відправив в один дотик м’яч у ворота Р.Мисака -0:1. Це був сьомий м’яч крашого голеодора в нинішньому чемпіонаті. Та не довго «музики грали». Вже через 3 хвилини А.Карноза, про якого ми вже згадували, наважився на удар з-за меж штрафного майданчика, м’яч влетів в самісіньку дев`ятку — 1:1. А ще через 2 хвилини наші земляки отримали право на виконання стандарту з лівого флангу, де А.Чорній потужно пробив «стінку», м’яч зрикошетив від гравця «Карпат », влетівши в сітку воріт. Ми знову повели в рахунку — 1:2. Пішов відкритий футбол. Суперники діяли на зустрічних курсах. Небезпечно біля воріт А.Новака. А.Маркович зробив відмінний простріл на ближню штангу, але удар у Г. Бланко-Лещука не вийшов, а В.Кравець не встиг своєчасно на дальній стійці замкнути передачу. С.Микицей після гострої передачі с флангу ледве не зрізав м’яч у власні ворота. 90+5 хвилина стала для А.Карнози знову щасливою, коли він зі стандартного зрівняв рахунок у цьому принциповому поєдинку.